جنگ نفت کش‌ها! | اتاق خبر
کد خبر: 350105
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 08:49
پرسپولیس بیشتر ستاره های نفت را می برد یا استقلال؟
تیم نفت با شرایط خاصی که دارد به محل نبرد قرمز و آبی برای جذب ستاره هایش مبدل شده که در آن سید جلال برای پرسپولیس و منصوریان برای استقلال بازیکن می گیرند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، نفت امسال تیم مهمی در نقل و انتقالات بود، نفت تهران تقریبا کهنه دقیقا منحل شده و در رده های بالای مدیریتی تمایلی به تیم داری آنها وجود نداشت، با این حال جوان های نفت نه به خاطر نفت که به خاطر خودشان و برای باقی ماندن در لیگ برتر و از بین نرفتن زحماتشان تلاش بیشتری کردند و حتی از نیم فصل اول هم نتایج بهتری گرفتند آن هم بدون اینکه پول بگیرند و حقوقی داشته باشند و به هتل بروند و با هواپیما سفر کنند.

اما همان تلاش ها این تیم را در نقل و انتقالات مهم کرده است چرا که حالا خیلی ها بازیکنان این تیم را می خواهند از جمله آنها استقلال و پرسپولیس هستند.

این دو باشگاه همه کوشش خود را انجام دادند تا بهترین های نفت را از آن خود کنند. این جنگ همچنان در جریان است و می توان از آن به عنوان جنگ نفت کش ها یاد کرد. تا کنون پرسپولیس بیرانوند و جلال حسینی را از نفت  جذب کرده است، استقلال اما علی قربانی و میلاد زکی پور را گرفته است. جنگ برای وحید امیری ادامه دارد که البته می گویند به پرسپولیس نزدیک تر است با این وجود باید تاکید کرد که اگر پرسپولیس امیری را هم جذب کند، در جنگ نفت کش ها پرسپولیس پیروز جذب ستاره ها بوده است چون برترین های نفت سر از تیم قرمز درآورده اند اما اگر امیری استقلالی شود این جنگ را باید با پایانی تقریبا مساوی پایان یافته دانست.

این نکته را هم باید تاکید کرد که سید جلال حسینی به شدت می‌کوشد وحید امیری را به پرسپولیس ببرد و از اینسو منصوریان هم تلاش می‌کند امیری را استقلالی کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید