تعلل در تحقق اقتصادمقاومتی از سوی مدیران البرزی پذیرفته نیست | اتاق خبر
کد خبر: 350311
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 23:03
استاندار البرز با اشاره به اهمیت موضوع اقتصاد مقاومتی و لزوم همکاری بیش از پیش مدیران، گفت: هر گونه تعلل در اقتصاد مقاومتی با برخورد جدی همراه است.

اتاق خبر:سیدحمیدطهایی در جلسه ستاد اقتصادمقاومتی استان البرز که پیش از ظهر شنبه در سالن شهدای دولت استانداری البرز برگزار شد، اظهار کرد: عدم ارائه و ارسال برنامه های اقتصادمقاومتی برخی دستگاه های اجرایی استان البرز باید مورد بررسی قرار گیرد.

وی با بیان اینکه به استناد گزارشی پیرو جلسه ای با معاون اول رئیس جمهور تقدیر از دستگاه های اجرایی فعال در حوزه تحقق اقتصادمقاومتی به عمل خواهد آمد، افزود: پیرو این مهم برخورد قاطع با دستگاه هایی که توجیح منطقی به سبب کم کاری خود نداشته باشند اعمال می شود.

استاندار البرز خاطرنشان کرد: امید است عملکرد دستگاه های اجرایی استان البرز به منظور ارائه برنامه های اقتصادمقاومتی و اجرایی شدن آن در سطح کشور خوب و قابل تقدیر ارزیابی شود.

طهایی با تاکید بر اینکه حضور مدیران کل دستگاه های اجرایی استان البرز در جلسات ستاد فرماندهی اقتصادمقاومتی باید مورد توجه همگان قرار گیرد، تصریح کرد: در صورت عدم توجه به این مهم مراتب به وزارت خانه های دستگاه ها اعلام می شود.

وی با اشاره به اینکه باید بحث جذب سرمایه گذار برای پروژه ها عملیاتی شود، گفت: اخذ پساب از تهران نیز باید مورد پیگیری جدی قرار گیرد.

منبع: مهر

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید