شکست استقلال از پرسپولیس در جبهه نفت! | اتاق خبر
کد خبر: 350437
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1395 - 08:11
کمیته نقل و انتقالات کجاست؟
هر بازیکنی را که پرسپولیس و استقلال در نفت تهران می‌خواستند به پرسپولیس پیوست و حتی استقلال در رقابت با استقلال خوزستان، عزت الله پور قاز را هم باخت تا عملا اولویت‌های منصوریان جذب نشوند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از مهر، در حالی که سال گذشته علیرضا منصوریان سرمربی نفت بود، خیلی ها تصور می کردند استقلال از تیم به هم پاشیده نفت می تواند صیدهای خوبی در نقل و انتقالات داشته باشد، اما ماجرا برای استقلال و پرسپولیس برعکس شد.

در واقع پرسپولیس با جذب سید جلال حسینی، علیرضا بیرانوند و وحید امیری ستاره های نفت را جذب کرد اما استقلال با علی قربانی و زکی پور به توافق رسید.

این آمار نشان دهنده شکست نقل و انتقالات استقلال مقابل رقیب سنتی در جبهه نفت است. در واقع از نیم فصل سال قبل که از لیست شش نفره مظلومی حتی یک بازیکن هم جذب نشد تا امروز عملا تیم نقل و انتقالات استقلال در همه خرید هایی که رقابتی برایش وجود داشته شکست خورده و نتوانسته بازیکن مورد نظر خود را به استقلال بیاورد.

شاید تنها ستاره‌ای که استقلال تا این لحظه توانسته جذب کند همان بختیار رحمانی بوده که در مورد این بازیکن هم رقابتی وجود نداشت. استقلال حتی برای جذب عزت الله پور قاز هم رقابت را به استقلال خوزستان تا این لحظه باخته که این مورد نشان دهنده آن است که تیم نقل و انتقالات استقلال  در همه رقابت ها بازنده بوده است.

اگرچه باید پرسید که در استقلال عملا کمیته نقل و انتقالات کجا و متشکل از چه کسانی هست؟ 

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید