سوئیس مقابل آلبانی ۱۰ نفره با چاشنی شانس به پیروزی رسید | اتاق خبر
کد خبر: 350440
تاریخ انتشار: 22 خرداد 1395 - 19:55
رقابتهای یورو ۲۰۱۶؛
داور اسپانیایی از یک صحنه مشکوک به پنالتی برای آلبانی به سادگی گذشت تا سوئیس با خوش شانسی برنده این بازی شود و مثل فرانسه به ۳ امتیاز دست یابد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، تیم های ملی فوتبال سوئیس و آلبانی از ساعت ۱۷:۳۰ روز شنبه دیدار خود را در گروه A رقابتهای یورو ۲۰۱۶ برگزار کردند که در پایان تیم سوئیس با حساب یک بر صفر حریف خود را شکست داد.

نیمه اول این بازی با برتری یک بر صفر سوئیس همراه شد. فابیان شار در دقیقبه ۵ روی اشتباه دروازه بان حریف با ضربه سر گلزنی کرد. آلبانی از دقیقه ۲۰ بر بازی مسلط شد و چندین موقعیت خوب را خلق کرد اما در دقیقه ۳۷ لوریک کانا، مدافع این تیم با دریات کارت قرمز اخراج شد تا کار این تیم دشوار شود.

در وقت دوم سوئیس کار را خوب شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی روی یک ضربه کاشته تیر دروازه آلبانی را به لرزه در آورد. در ادامه هر دو تیم برای گلزنی تلاش زیادی به خرج دادند اما این آلبانی ۱۰ نفره بود که بارها با بدشانسی موقعیت گلزنی را از دست داد.

بهترین فرصت آلبانی را گاشی در دقیقه ۸۶ در موقعیت ایده آل تک به تک هدر داد. ضمن اینکه داور اسپانیایی از یک صحنه مشکوک به پنالتی برای آلبانی به سادگی گذشت تا سوئیس با خوش شانسی برنده این بازی شود و مثل فرانسه به ۳ امتیاز دست یابد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید