فرانسه خوش‌شانس بود | اتاق خبر
کد خبر: 350449
تاریخ انتشار: 23 خرداد 1395 - 09:05
فلینی:
ستاره خط هافبک تیم ملی بلژیک این تیم را یکی از مدعیان قهرمانی در یورو دانست و عنوان کرد فرانسه در بازی نخست خود خوش‌شانس بود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، بلژیک یکی از مدعیان قهرمانی در یورو برابر ایتالیا به میدان می‌رود. در همین رابطه مروان فلینی هافبلک بلژیکی گلزن در گفت‌وگو با روزنامه اکیپ با طعنه به تیم ملی فرانسه بلژیک را مدعی قهرمانی دانست.

فلاینی درباره پیروزی فرانسه در شب نخست گفت: صادقانه باید بگویم که آن‌ها کمی شانس داشتند ولی شانس هم جزئی از فوتبال است. آن‌ها در خانه بازی می‌کردند و از حمایت هواداران‌شان برخوردار بودند و تا لحظه آخر برای برد تلاش کردند. تاکید می‌کنم تمام بازی‌های جام همین گونه است. هیچ تیمی از پیش برنده نیست و هر تیمی برای کسب برد باید تلاش بسیار زیادی از خود نشان دهد. برای قهرمانی در تورنمنتی مثل یورو قطعا به شانس هم نیاز داریم و این چیز بدی نیست.

فلاینی در ادامه گفت: تمام بازیکنان بلژیک آماده بازی برابر ایتالیا هستند و همه دوست دارند بازی کنند. برای من فرقی نمی‌کند بازی کنم یا روی نیمکت قرار گیرم. همه بازیکنان بلژیک آماده هستند. ما در تورنمنت خیلی خوبی قرار داریم و خوشحال شدم اگر تیمی به من نیاز داشت به میدان بروم. این تورنمنت برای من هم مهم است. می‌خواهم به مورینیو نشان دهم که می‌تواند به من اعتماد کند. او به تمام بازیکنان یونایتد پیامک داده و من هم با هازارد و کورتوا درباره او صحبت کردم و آن‌ها چیزهای خوبی درباره مورینیو به من گفتند.

ستاره خط هافبک بلژیک در پایان گفت: ما در جام جهانی جزو 8 تیم شدیم و حالا تجربه بیشتری نسبت به آن زمان داریم. تیم بسیار خوب و آماده داریم و باید بگویم که یکی از مدعیان قهرمانی در یورو هستیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید