اطلاعات ناقص برانکو از وضعیت مهاجم پرسپولیس | اتاق خبر
کد خبر: 350765
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 08:07
در شرایطی که برانکو ایوانکوویچ می‌گوید طارمی با یک تیم اسپانیایی قرارداد بسته اما تاکنون مهاجم فصل قبل پرسپولیس تیم آینده‌اش را انتخاب نکرده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، برانکو ایوانکوویچ امروز در نشست خبری خود اعلام کرد مهدی طارمی با یکی از باشگاه‌های اسپانیایی قرارداد امضا کرده، این در حالی است که طارمی هم‌اکنون در ایران است و هیچ قراردادی با باشگاه‌های اروپایی امضا نکرده است.

مهدی طارمی چند پیشنهاد از باشگاه‌های انگلیسی، اسپانیایی، ایتالیایی، ترکیه‌ای و سوئیسی دارد و قطعا فصل آینده در یکی از تیم‌های اروپایی توپ می‌زند.

آقای گل فصل قبل لیگ ایران علاقه دارد فوتبالش را در انگلیس ادامه داد. البته طارمی برای پیوستن به تیم‌های انگلیسی و اخذ مجوز کار در فوتبال جزیره نیاز به حضور در ۷۵ درصد از بازی‌های ملی در سال ۲۰۱۵ دارد اما او در این سال در ۶۵ درصد بازی‌های تیم ملی بازی کرده و همین مسئله شاید بزرگ‌ترین مانع برای انتخاب یکی از سه تیم انگلیسی پیشنهاد دهنده باشد. این احتمال وجود دارد در صورت اصرار طارمی برای حضور در لیگ انگلیس، او از طریق وکیل خود پیگیر دریافت مجوز کار برای حضور در لیگ این کشور باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید