خودرو، پاداش وزنه برداران مازندرانی برای کسب مدال المپیک | اتاق خبر
کد خبر: 350777
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 09:14
هیات وزنه برداری مازندران درنظر دارد به هر کدام از سه وزنه بردار این استان که در المپیک مدال گرفت، یک دستگاه خودرو پاداش دهد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، سه وزنه‌بردار از استان مازندران اردوی تیم ملی  حضور دارند که گزینه اعزام به المپیک نیز هستند. از این رو هیات وزنه‌برداری مازندران پاداش‌هایی را به این نفرات داده و حتی در نظر دارد در صورت کسب مدال المپیک به آنها یک دستگاه خودرو به عنوان پاداش اهدا کند.

عباس رحیمی در این مورد بیان کرد: زمانی که محمدرضا براری  و بهادر مولایی قرار بود به مسابقات قهرمانی آسیا بروند به هر کدام یک میلیون پاداش دادیم. براری بابت مدال طلا آسیا  نیز یک میلیون تومان دیگر پاداش دریافت کرد. در زمان برگزاری جام فجر نیز به بهداد سلیمی ، بهادر مولایی  و محمدرضا براری هر کدام یک سکه بهار آزادی به همراه 500هزارتومان کارت هدیه دادیم.

هم چنین کمیته اقتصادی هیات وزنه برداری مازنداران و اداره کل ورزش جوانان قرار است در صورت کسب مدال المپیک توسط این سه‌ وزنه‌بردار به آنها یک دستگاه خودرو پاداش دهد.

او در مورد نفراتی که از این استان در تیم جوانان حضور دارند، نیز گفت: امیر حسین فضلی و رامین ولی‌پور نمایندگان مازندران در تیم ملی جوانان هستند که در زمان برگزاری مسابقات جام فجر به هر کدام 500هزار تومان دادیم و قبل از اعزام به مسابقات جهانی نیز به هر کدام یک میلیون تومان پرداخت خواهیم کرد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید