باید سه، چهار گل به ترکیه می‌زدیم | اتاق خبر
کد خبر: 350816
تاریخ انتشار: 24 خرداد 1395 - 12:15
مودریچ:
بهترین بازیکن دیدارکرواسی با ترکیه معتقد است تیمش بازی بسیار خوب و شایسته ای برابر ترکیه نشان داد و چیزی از مدعیان کم نداشت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی کرواسی در اولین دیدار خود در یورو 2016 با یک گل از سد ترکیه گذشت تا فعلا در صدر جدول گروه قرار گیرد.

لوکا مودریچ بعد از برد برابر ترکیه گفت:‌ از عملکردمان در یک دیدار سخت برابر تیم خوب ترکیه خوشحال هستیم و از اینکه به هدفمان رسیدیم خوشحالم. این تازه گام اول بود و هنوز خیلی مانده است تا به دیدار نهایی برسیم. ما از کیفیت تیم خود آگاه هستیم و فکر می‌کنیم این برد ما vh برای بازی‌های مهم بعدی باروحیه تر کند. بهتر از ترکیه بازی کردیم و اگر شانس داشتیم باید 3،4 گل به ثمر می رساندیم.

مودریچ ادامه داد: گلی که زدم به تیم کمک کرد و این برای من خیلی مهم است. دیدم توپ به من نزدیک می‌شود و بهترین روش زدن توپ به شکل والی بود. خدارا شکر توپم وارد دروازه شد. چیزی که من را بیشتر خوشحال می‌کند این است که گلم به تیم کمک کرد تا 3 امتیاز را کسب کنیم. هر چند برد یک بر صفر خطرناک بود و می توانست تغییر کند ولی سوت پایان بازی برای ما خیلی خبر خوبی بود که توانستیم به هدفمان که کسب 3 امتیاز بود برسیم.

راکیتیچ ستاره بارسلونا نیز درباره بازی مقابل آردا توران هم تیمی خود در بارسلونا گفت: آردا برادر من است و بازی مقابل او برای من خیلی خوب بود. بازی با ترکیه همیشه سخت و دشوار است و این دیدار هم دشوار بود. تمام بازی های ما سخت و دشوار است و باید با تمام توان به میدان برویم تا به دستاوردی مهم در جام برسیم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید