تخفیفات گسترده فروشگاه‌های رفاه در رمضان 95 | اتاق خبر
کد خبر: 351318
تاریخ انتشار: 25 خرداد 1395 - 23:20
مدیرعامل فروشگاههای زنجیره ای رفاه گفت: تخفیفات فروشگاه های رفاه در ماه رمضان به گونه ای است که از هر چهار نفر عضو خانواده یک نفر مهمان رفاه است.

اتاق خبر: فرشید گلزاده ، فروشگاه های زنجیره ای رفاه توانسته است در سبد هزینه ای مردم به طور متوسط ارزان ترین عرضه مواد مصرفی را دارد. بیشترین تخفیفات شامل حبوبات، لبنیات، گردو و عسل است که اگر سفره افطار ماه مبارک رمضان که از فروشگاه های رفاه تهیه می شود را به طور متوسط محاسبه کنید، با توجه به تخفیف 25 درصدی از  هر 4 نفر عضو خانواده یک نفر مهمان فروشگاه رفاه است.

مدیرعامل فروشگاههای زنجیره ای رفاه اظهار داشت: تخفیفات فروشگاه های رفاه در ماه رمضان به گونه ای است که از هر چهار نفر عضو خانواده یک نفر مهمان رفاه است.

وی افزود: رفاه در رمضان سال گذشته 20 درصد تخفیف داشت و در مضان امسال میزان تخفیف را به 27 درصد رسانده است.

گلزاده با اشاره به اینکه تخفیفات اجناس در فروشگاه رفاه متفاوت است، گفت: مثلا در بخش محصولات پروتئینی که حاشیه سود 4 درصد است 10 تا 20 درصد تخفیف در نظر گرفته ایم و لازم به ذکر است که این کاهش قیمتها بر کیفیت کالاهای عرضه شده تأثیری نگذاشته است.

وی با تاکید بر اینکه اجناس در فروشگاههای رفاه زیر قیمت به خریداران عرضه می شود گفت: در لیست تخفیفات ماه رمضان سعی شده کالاهایی عرضه شود که جزء اقلام مورد نیاز مردم  است و به نوعی مردم مصرف روزانه دارند.

منبع:ایلنا

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید