راه یابی زهرا حسینی به فینال کسب سهمیه W1 | اتاق خبر
کد خبر: 351478
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 10:47
تورنمنت انتخابی تیر و کمان پارالمپیک - جمهوری چک
در اولین روز از رقابت های انتخابی تیر و کمان پارالمپیک در جمهوری چک، نمایندگان کشورمان در رقابت های مرحله مقدماتی ریکرو و کلاس W1 زنان و مردان شرکت کردند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در پایان مسابقات مرحله ی مقدماتی ریکرو مردان، ابراهیم رنجبر چهارم شد، رحیمی در جایگاه پنجم قرار گرفت و اصغر فتاحی نیز به عنوان چهل و هشتم بسنده کرد و محدثه کهنسال نیز در بخش ریکرو بانوان بیست و هفتم شد.

ادامه مسابقات رنجبر و رحیمی در مرحله یک شانزدهم روز پنج شنبه پیگیری می شود، فتاحی در مرحله یک بیست و چهارم و کهنسال در مرحله یک هشتم فردا به میدان خواهند رفت.

مجید کاکوش نیز در کلاس W1 ششم شد و به مرحله یک هشتم راه یافت و سیده زهرا حسینی نیز در همین کلاس در رقابت‌های بخش جهانی هشتم شد و به مرحله یک چهارم راه پیدا کرد  و در مسابقات بخش کسب سهمیه نیز به عنوان اول دست یافت.

لازم به ذکر است در کلاس بندی این رقابت‌ها کلاس پزشکی زهرا حسینی در W1 مورد تایید قرار گرفت و بر این اساس، تیم ایران علاوه بر شانس کسب سهمیه در کامپوند بانوان، شانس خوبی درکسب یک سهمیه دیگر در کلاس W1 بانوان نیز دارد و مسابقات کسب سهمیه در این کلاس فردا، چهارشنبه، برگزار می‌شود.

در ادامه ی رقابت‌های مقدماتی امروز، هم اکنون نمایندگان کشورمان در کامپوند بانوان و آقایان به مصاف حریفان رفته‌اند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید