می‌خواهیم برای فوتبال سوئیس تاریخ‌سازی کنیم | اتاق خبر
کد خبر: 351509
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 12:43
پتکوویچ:
سرمربی سوئیس می‌گوید رومانی حریف سختی برای آن‌ها در بازی چهارشنبه شب خواهد بود. او همچنین ابراز امیدواری کرد بتواند برای فوتبال سوئیس تاریخ‌سازی کند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، یکی از دیدارهای نزدیک یورو 2016 دیدار سوئیس و رومانی است. سوئیس بعد از برد خفیف برابر آلبانی می‌خواهد برای قطعی کردن صعودش، رومانی را شکست دهد که نمایش قابل قبولی برابر میزبان رقابت‌ها داشت.

ولادیمیر پتکوویچ سرمربی سوئیس پیش از دیدار تیمش برابر رومانی گفت: من از نمایشی که رومانی برابر فرانسه ارائه داد شگفت‌زده شدم. آن‌ها فرانسه را اذیت کردند و مشکلات زیادی برای آن‌ها به وجود آوردند. رومانی تیم فیزیکی است که بازی قدرتی را به خوبی به نمایش می‌گذارد و قطعا برای برد به میدان خواهد رفت. نمایشی که ما برابر آلبانی ارائه دادیم برای کسب برد کافی بود ولی فکر نمی‌کنم اگر آن نمایش را برابر رومانی ارائه دهیم بتوانیم سه امتیاز را کسب کنیم.

سرمربی تیم ملی سوئیس در پاسخ به این سوال که کدام تیم‌ها از این گروه صعود می‌کنند گفت: الان نمی‌شود درباره اینکه چه تیم‌هایی صعود می‌کنند صحبت کرد و با این حال فرانسه میزبان از امتیاز میزبانی استفاده می‌کند و طبیعتا شانس بیشتری دارد و سه تیم دیگر امیدوار هستند تا در کنار فرانسه به مرحله بعد صعود کنند. برای این بازی آنچه اهمیت دارد این است که کدام تیم بازی را بهتر شروع کند. تیمی که گل اول را به ثمر برساند شانس بالایی برای برد خواهد داشت. رومانی در صورت جلو افتادن بسیار دفاعی بازی خواهد کرد و گل زدن به آن‌ها سخت خواهد بود.

او گفت: ما برای 90 دقیقه حساس برابر آن‌ها آماده‌ایم و اصلا به این موضوع فکر نمی‌کنیم که سه امتیاز در جیب داریم. قطعا می‌خواهیم برای فوتبال سوئیس تاریخ‌سازی کنیم و به دور بعدی برسیم و تمام تلاش‌مان را می‌کنیم که سوئیس در مرحله بعد حاضر باشد. سوئیس در تاریخ یورو هنوز نشده که دو بازی گروهی را ببرد و ما می‌خواهیم به این مهم برسیم و بستری برای پیشرفت آینده فوتبال سوئیس فراهم کنیم.

همچنین والون بهرامی نیز در نشست خبری در کنار سرمربی تیم خود به تمجید از رومانی پرداخت و آن‌ها را تیمی قابل احترام در یورو 2016 دانست.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید