لهستان فقط در لواندوفسکی خلاصه نمی‌شود | اتاق خبر
کد خبر: 351513
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 13:01
بوآتنگ:
مدافع تیم ملی آلمان می‌گوید رقابت خاصی با لواندوفسکی در بازی با لهستان نخواهد داشت. او ابراز امیدواری کرد با برد این تیم ژرمن‌ها صعودشان را به دور بعد قطعی کنند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم آلمان و لهستان پنجشنبه شب باید در دومین دیدارشان در یورو 2016 برابر هم به میدان بروند. هر دو تیم در بازی نخست به برتری رسیدند و تیمی که در این دیدار به برتری برسد صعودش را به دور بعد قطعی می‌کند. این دیدار تقابل روبرت لواندوفسکی مهاجم لهستان با خیلی از هم‌تیمی‌های او در بایرن مونیخ است.

ژروم بوآتنگ مدافع تیم ملی آلمان پیش از این دیدار هشدار داد که لهستان تنها به لواندوفسکی خلاصه نمی‌شود.

او درباره این موضوع گفت: من با لواندوفسکی هم تیمی هستم و شناخت خوبی از هم داریم ولی این را کاملا می‌دانیم که آنها فقط در خط حمله به لواندوفسکی خلاصه نمی‌شوند بلکه مهاجمان خوب دیگری نیز در ترکیب خود دارد. من مدافع هستم و او یک مهاجم بسیار خوب است. وقتی او در بایرن گل می‌زد با هم جشن خوشحالی می‌گرفتیم. در عین حال یکی دو بار نیز در تمرین‌ها روی پای همدیگر تکل رفته‌ایم که خب این فوتبال است.

بوآتنگ که موفق شد به همراه دیگر مدافعان آلمان در بازی نخست جزو تیم‌هایی باشد که کلین شیت کرده‌اند ادامه داد: می‌دانیم که پیروزی در این دیدار اهمیت بسیار زیادی دارد. خیلی خوب با لهستان آشنایی داریم. دو بار در انتخابی یورو با آن‌ها بازی کردیم، دو بازی سخت. آن‌ها حریف قابل احترامی هستند. با این حال من نظرم به این دیدار مثبت است و من فکر می‌کنم که بتوانیم آن‌ها را شکست دهیم.

تیم ملی لهستان قبل از دیدار با آلمان یک مشکل جدی دارد و آن هم این است که ووزچک شزنی دروازه‌بان نخست این تیم در بازی اول آن‌ها آسیب دید و احتمال حضور او در بازی با آلمان کم است و اگر او در این دیدار بازی نکند لهستانی‌ها ممکن است با مشکل مواجه شوند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید