تقسیم امتیازهای سوئیس و رومانی در گروه نخست | اتاق خبر
کد خبر: 351859
تاریخ انتشار: 26 خرداد 1395 - 22:19
دیدار سوئیس و رومانی در گروه یک جام ملت‌های اروپا برنده‌ای نداشت و با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، در ادامه رقابت های جام ملت های اروپا یک دیدار برگزار شد  که در آن رومانی برابر سوئیس به میدان رفت که نیمه نخست این دیدار با برتری یک بر صفر تیم زردپوش به پایان رسید ولی در نهایت بازی با تساوی یک بر یک به پایان رسید.

در این دیدار سوئیسی ها موقعیت های زیادی برای گل داشتند که مهمترین آن را صفروویچ در دقیقه 6 از دست داد. در ادامه نیز بارها این تیم صاحب موقعیت شد که نتوانست از فرصت های خود استفاده کند.

در دقیقه 19 داور روس بازی یک پنالتی برای تیم رومانی گرفت که استانکو این ضربه را وارد دروازه کرد. بعد از این گل نیز سوئیس میدان داری کرد و صاحب چند موقعیت نصفه و نیمه شد که با بی دقتی بازیکنانش این فرصت ها از دست رفت تا نیمه نخست با برتری یک بر صفر رومانی به پایان برسد.

در نیمه دوم سوئیس برای زدن گل تساوی بی‌تابی کرد و چند موقعیت گل را توانست روی دروازه رومانی ایجاد کند. در نهایت نیز این شاگردان پپگوویچ بودند که به آنچه شایسته بازی خوب‌شان بود دست یافتند و توانستند دروازه رومانی را باز کنند. ادمیر مهمدی در دقیقه 57 با شوت روی پای خود دروازه رومانی را باز کرد تا بازی با تساوی یک بر یک جریان یابد. بعد از این گل نیز ژمایلی جای خود را به لانگ داد تا سوئیسی استحکام دفاعی خود را بیشتر کنند. در ادامه دو تیم صاحب چند موقعیت نصفه ونیمه شدند که ثمری نداشت و در نهایت این تیم با تساوی یک بر یک به پایان رسید تا هر دو تیم برای صعود چشم به دیدار آخرشان داشته باشند.

در دیگر دیدار این گروه فرانسه میزبان باید برابر آلبانی به میدان برود. شاگردان دشان در صورت برد اولین تیم صعود کننده یورو به مرحله بعد خواهند بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید