فرود 17 میلیارد دلار بوئینگ امریکا روی باند اقتصاد مقاومتی | اتاق خبر
کد خبر: 351936
تاریخ انتشار: 27 خرداد 1395 - 21:43
جوان:
روزنامه جوان در شماره پنجشنبه 27 خرداد در تشریح تیتر نخست،‌ می نویسد: خبرگزاری بلومبرگ اعلام کرد طی روزهای آینده ایران قرارداد 25 میلیارد دلاری برای خرید 100فروند هواپیمای مسافربری بوئینگ منعقد می‌کند، البته رویترز اعتبار لازم برای این قرارداد را 17میلیار

اتاق خبر - این روزنامه در مطلبی دیگربا عنوان رئیس‌جمهور: اقتصاد مقاومتی را امسال عملیاتی می‌کنیم،‌ آورد: حسن روحانی رئیس‌جمهوری با تأکید بر اینکه در نشست سران سه قوه موضوعاتی همچون منطقه‌ای و اقتصاد مقاومتی بررسی شد، تأکید کرد: هدف ما این است که اقتصاد مقاومتی را در سال جاری اجرایی و عملیاتی کنیم.

رئیس‌جمهور افزود: امیدوارم مجلس دهم و دولت یازدهم در کنار هم تلاش کنند البته ما به طور طبیعی به هم نزدیک ‌تر شده‌ایم زیرا مجلس قبلی دوره نهم بود و قوه مجریه دولت یازدهم اما حال این اعداد یعنی 10 و 11 به هم نزدیک‌تر شده است.
روزنامه جوان با درج عنوان جزئیات دستگیری جاسوس ایرانی- انگلیسی در فرودگاه امام، می نویسد:‌ سپاه ثارالله کرمان با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد: طی اقدامات اطلاعاتی گسترده در فضای مجازی و حقیقی یکی از سرشبکه‌های اصلی وابسته به بیگانگان که مأموریت‌های مختلفی در راستای تحقق اهداف شوم دشمنان نظام انجام داده بود، شناسایی و دستگیر شد. به گزارش تسنیم، خانم نازنین زاغری، تبعه ایرانی- انگلیسی است که در تاریخ 15 فروردین سال جاری توسط نیروهای سازمان اطلاعات سپاه کرمان در فرودگاه امام خمینی دستگیر و به کرمان منتقل شد.
کری: درباره سوریه هم با ظریف گفت وگو کردم،‌ دیگر عنوان این روزنامه است،‌ در تشریح این مطلب می خوانیم:‌ وزیر امور خارجه امریکا بعد از ملاقات 70 دقیقه‌ای خود با محمدجواد ظریف که دستور کار رسمی آن اجرای برجام بود، گفت با همتای ایرانی خود درباره سوریه نیز گفت‌و‌گو کرده است. به گزارش رویترز، کری در کنفرانس اسلو درباره حل و فصل مناقشات گفت که با ظریف در این باره راه‌هایی که می‌توان آتش‌بس شکننده در سوریه را احیا کرد بحث کرده و ظریف نیز به او گفته است «چنین چیزی چطور قابل دستیابی است.»
«معادل 6 ماه تولید کشور، سیمان مازاد داریم!»،‌«حرکت خودجوش کاهش نرخ سود با چماق بانک مرکزی!»،‌ «حجاریان مدعی تقلب در انتخابات مشهد شد!» و «هشدار رهبر انقلاب به امریکایی‌ها در صدر اخبار رسانه‌های جهان»‌ دیگر عنوان های صفحه نخست روزنامه جوان است.
این روزنامه در ستون یادداشت عنوان های «عارف و فال نیک اصلاح‌طلب بدلی» به قلم کبری آسوپار، «بحرین در مسیر سعودی» نوشه احمد کاظم زاده و «شعبده‌بازی در التقاط سیاست‌های پولی!» به قلم مهران ابراهیمیان را منتشر کرد.
ایرنا

94110

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید