آغوش کشور را باید به روی سرمایه گذاران گشود | اتاق خبر
کد خبر: 352009
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1395 - 07:46
نماینده مجلس:
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: برای استفاده از سرمایه های خارجی، تولید محصولات صادرات محور و خلق ثروت، باید آغوش کشور را به روی سرمایه گذاران گشود.

اتاق خبر - محمد عزیزی شامگاه چهارشنبه در جلسه هم اندیشی نمایندگان مجلس شورای اسلامی استان با بخش خصوصی زنجان افزود: هم اکنون وضعیت مالی بانک های کشور، مناسب نیست و اغلب بانک ها و موسسه های مالی در تحریم قرار دارند.
وی یادآورشد: تا کنون طرف مقابل مذاکره های هسته ای و برجام به تعهدات خود در این توافق عمل نکرده است.
عزیزی اظهار کرد: به حتم حذف تحریم ها می تواند در وضعیت اقتصادی کشور موثر باشد.
نماینده ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید آغوش سرمایه گذاری ایران و به ویژه استان زنجان را برای سرمایه گذاران باز کرد. وی خاطرنشان کرد: باید تفکر حمایت از سرمایه و سرمایه گذاران اصلاح شود و به سمت استقبال از آن پیش رفت.
عزیزی ادامه داد: امید به آینده اقتصاد بهتر امید خوبی است و در این کشور، نظام به همین سمت پیش می رود. نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: زنجان ظرفیت ها و فرصت های بسیاری برای توسعه دارد، اما تفکر حمایت از سرمایه گذاری و سرمایه گذار در استان باید ایجاد شود.
وی اضافه کرد: همه فعالان اقتصادی به این تفکر قائل هستند، اما باید جمعی بر روی آن به شکل متمرکز کار کنند.
عزیزی تاکید کرد: باید با تدبیر، مشکلات را حل کنیم و این شدنی است.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: باید دست سرمایه گذار را بوسید، فرش قرمز برای وی پهن کرد و موانع بر سر راه سرمایه گذاری را برداشت.
وی موضوع آمایش زمین را برای سرمایه گذاری و راه اندازی صنایع، مهم خواند و توسعه کشور را مستلزم تمرکز بر روی برنامه های آمایشی برشمرد.
عزیزی به وجود بحران آب در کشور اشاره کرد و افزود: تا 11 سال آینده، 15 برابر وضعیت فعلی مشکل آب خواهیم داشت.
نماینده مردم ابهر، خرمدره و سلطانیه در مجلس شورای اسلامی گفت: ما محکوم به این هستیم که به سمت کشاورزی صنعتی و مکانیزه، برویم، کشاورزی سنتی و غرقابی دیگر پاسخگو نیست.
وی یادآورشد: دولت باید به این مباحث کمک کند و به جریان های موثر حرکت بدهد.
عزیزی حمایت از سرمایه گذار و افرادی که صاحبان صنایع هستند را مهم خواند و خواستار برطرف سازی مشکلات اقتصادی کشور با تفکر و تدبر شد.

94110

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید