لیگ جهانی ایران را برای المپیک آماده می کند | اتاق خبر
کد خبر: 352100
تاریخ انتشار: 28 خرداد 1395 - 20:06
ظریف:
لیبروی تیم ملی والیبال ایران گفت: لیگ جهانی رویداد مناسبی برای آماده سازی تیم ایران برای حضور شایسته در المپیک است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، فرهاد ظریف بعد از نخستین مسابقه ایران در لیگ جهانی که سه بر صفر به سود برزیل شد، گفت: بازی مقابل برزیل، که میزبان رقابت ها و یکی از قدرتمندترین تیم های دنیا است، کار هر تیمی نیست و این موضوع را هم یادآور می شوم که ایران در آغاز لیگ جهانی هیچ وقت پیروزی نداشته است.

وی تصریح کرد: اما نباید غافل شویم. من یقین دارم هر چه از رقابت ها بگذرد اوضاع بهتر می شود. تیم ایران در سفری 30 ساعته به برزیل آمده است و اختلاف ساعت زیادی با ایران داریم.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران تاکید کرد: دنبال بهانه نیستم، اما امروز روزمان نبود و دیدید که فقط یکی دو تا از بچه ها توانستند بازی خود را انجام دهند. برزیل بسیار خوب بازی کرد به خصوص اینکه بسیار خوب سرویس زد که دریافت ایران را دچار مشکل کرد .

وی  در خصوص دیدار مقابل آمریکا افزود: به شرایط عادت می کنیم و نمی خواهم بگویم حتما این تیم را می بریم. به هر حال لیگ جهانی است و آمریکا و آرژانتین فاصله زمانی کوتاهی با برزیل دارند و با یک سفر یکی دو ساعته به اینجا آمده اند. اما ما از غرب آسیا آمده ایم و این اختلاف ساعت تیم را اذیت می کند. قبل از این به ژاپن رفته بودیم و 10 روز زودتر آنجا بودیم که زودتر هماهنگ شدیم اما حالا شرایط این طور نیست. قول یک بازی خوب را می توانم بدهم اما اینکه بگویم آمریکا را می بریم، نه. این تیم قهرمان جام جهانی شده است و مستقیم به المپیک رفت و تمام تیم های جهان را برد و به راحتی قهرمان جهان شد.

لیبروی تیم ملی والیبال ایران با یادآوری صحبت های لوزانو مبنی بر این که این مسابقات می تواند تدارک خوبی برای المپیک باشد، گفت:چون تا آن بازی ها فرصتی برای انجام بازی های تدارکاتی نیست این رقابت ها می تواند بهترین فرصت برای آماده سازی بازیکنان باشد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید