آلمان برای قهرمانی در یورو ۲۰۱۶ باید خط حمله خود را بهبود بخشد | اتاق خبر
کد خبر: 352209
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 10:28
جرمی بواتنگ:
مدافع تیم ملی آلمان هشدار داد این تیم باید بازی هجومی‌اش را بهبود بخشد وگرنه در مسابقات یورو ۲۰۱۶ به مراحل بالاتر نخواهد رفت.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از خبرگزاری مهر، در تساوی بدون گل روز گذشته آلمان با لهستان، ژرمن ها تنها سه ضربه به سمت چهارچوب داشتند اگرچه حریفشان در طول ۹۰ دقیقه هیچ شوتی به سمت دروازه «مانوئل نویر» نزد و قهرمان جام جهانی ۲۰۱۴ بعد از دو موقعیت خوبی که «آرکادیوژ میلیک» در نیمه دوم از دست داد، با خوش شانسی از شکست گریخت. 

آلمان که باید سه شنبه آخرین بازی از مرحله گروهی خود را مقابل ایرلند شمالی انجام دهد، حضورش در دور بعدی رقابت ها قطعی به نظر می رسد و فقط کافی است که آنها بازنده بازی نباشند و همچنین برای اینکه تیم اول گروه شوند مجبورند تا هر نتیجه ای که «لهستان» مقابل «اوکراین» می گیرد را کسب کنند.

با وجود جایگاه مناسب آلمان در گروهش، «جرمی بواتنگ» مدافع میانی آن ها به هم تیمی هایش هشدار داده است که یا باید به شکل چشمگیری پیشرفت کنند یا قبل از پایان یورو ۲۰۱۶ با این مسابقات خداحافظی کنند.   

«بوانتگ» گفت: ما می توانیم خوشحال باشیم که بازی را مساوی کرده ایم، اما هیچ جنگ تن به تنی را در خط حمله پیروز نشدیم. آنجا تحرک زیادی وجود نداشت یا به اندازه کافی نبود.  ما باید بیشتر شوت بزنیم. همه اینها تا وقتی که ما به آخرین بازی گروهی برسیم خوب است، اما نمی توانیم از حریفانی که خطرناک نیستند عبور کنیم. 

«تونی کروس» نیز با نظری مشابه در مصاحبه بعد از بازی گفت: فقط یک چیز کم داشتیم، قادر به حفظ توپ نبودیم. ما به خوبی دفاع کردیم، شاید لهستان فقط یک شانس گلزنی داشت. اما تنها در خط حمله مشکل داشتیم.

اگرچه «فرانتس بکن باوئر» سرمربی پیشین آلمان در ستون هفتگی اش در روزنامه «بیلد فرانس» با تساوی بدون گل مقابل لهستان بسیار خونسرد برخورد می کند و می نویسد: شما محدودیت های خود را در بازی گروه دوم آزمایش نمی کنید چرا که بازی های یورو انرژی زیادی از شما می گیرد.

قهرمان جام جهانی به عنوان بازیکن و سرمربی اضافه کرد: یک چیز تیم ما را از دیگر تیم ها متمایز می کند: ما تنها تیمی هستیم که پتانسیل زیادی برای پیشرفت دارد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید