قاتل تهرانی در اراک دستگیر شد | اتاق خبر
کد خبر: 352394
تاریخ انتشار: 29 خرداد 1395 - 22:26
قاتل فراری که یک سال و نیم پیش مرد جوانی را در پارک با ضربه به سرش به قتل رسانده بود به اتهام سرقت در اراک دستگیر و به قتل مرد بیگناه اعتراف کرد.

به گزارش اتاق خبر، غروب روز ۱۱ دی ماه سال ۹۳ بود که پیكر نیمه جان جوانی به نام ایرج به بیمارستانیدر غرب تهران منتقل شد. او دقایقی بعد به‌دلیل اصابت ضربه چاقو به سرش به‌شدت مجروح و دچار خونریزی شــده بود. همزمان با تلاش پزشكان برای نجات این جوان ۱۹ساله این ماجرا به كلانتری ۱۳۸ باغ فیض نیز گزارش شد.

در تحقیقات اولیه معلوم شد فرد ناشناسی درحالی كه ایرج در پارك نشسته بود به او هجوم برده و او را مجروح كرده‌اند. پس از گذشت ۲روز از این حادثه ایرج روی تخت بیمارستان جان خود را از دست داد. به این ترتیب تحقیقات پلیس و بازپرس جنایی برای كشف راز جنایت شروع شد.

صبح روز گذشته قاتل پس از گذشت یک و نیم سال هنگامی که در کلانتری شازند اراک  به اتهام سرقت دستگیر شده بود در جریان تحقیقات پلیسی  به قتل اعتراف کرد و با این اعتراف او تحقیقات در زمینه این پرونده وارد فاز جدیدی شد.

با دستور بازپرس محسن مدیرروستا، متهم به زودی در دادسرا احضار خواهد شد و تحقیقات در این زمینه در اختیار ماموران اداره دهم آگاهی قرار گرفت.

منبع: مهر

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید