در روابط ایران و پاکستان هیچ محدودیتی مشاهده نمی شود | اتاق خبر
کد خبر: 353145
تاریخ انتشار: 31 خرداد 1395 - 15:54
در دیدار ظریف با سفیر پاکستان مطرح شد:
نورمحمد جادمانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در پایان مأموریت خود با محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان دیدار و پیرامون آخرین تحولات روابط دوجانبه بحث و تبادل نظر کرد.

اتاق خبر- نورمحمد جادمانی سفیر جمهوری اسلامی پاکستان در پایان مأموریت خود با محمد جواد ظریف وزیر امورخارجه کشورمان دیدار و پیرامون آخرین تحولات روابط دوجانبه بحث و تبادل نظر کرد.
محمد جواد ظریف در این دیدار با اشاره به اهمیت روابط دو کشور اظهار داشت : تهران و اسلام آباد روابط راهبردی داشته و زمینه همکاری های دو کشور همواره رو به گسترش بوده است . 
وزیر امور خارجه کشورمان همچنین با دعا برای شفای عاجل نواز شریف نخست وزیر پاکستان ابراز امیدواری کرد که وی هر چه زودتر سلامتی کامل را بدست آورند .
ظریف افزود : روابط دو کشور در تمامی زمینه های دوجانبه ظرفیت گسترش دارد و ما امیدواریم اقدامات لازم برای تحرک بخشیدن به مراودات بانکی با ایجاد ساز و کارهای لازم تسریع گردد .
وزیر امور خارجه کشورمان روابط دوستانه تهران و اسلام آباد محدودیتی نداشته و ما تلاشهای سفیر پاکستان را در مقطع مأموریت خود برای پیشبرد مناسبات مثبت ارزیابی می کنیم و از سفیر جدید پاکستان برای گسترش مناسبات فی مابین نیز استقبال می کنیم .
نور محمد جاد مانی با اشاره به روابط متین تهران و اسلام آباد اظهار داشت : نتایج سفر رسمی دکتر روحانی به اسلام آباد در اوائل سال جاری چشم انداز جدیدی از توسعه مناسبات دوجانبه را در بخش های مختلف سیاسی ، اقتصادی و فرهنگی را بین دو کشور متبلور ساخت .
سفیر پاکستان با اشاره به فعالیت های دو کشور برای تحرک بخشیدن به مراودات بانکی خاطرنشان ساخت : ما امیدواریم که رایزنی های بین مقامات دو کشور زمینه تسهیل مراودات بانکی بین دو کشور را هر چه بیشتر تسریع بخشد .

نظرات
ADS
ADS
پربازدید