بوحمدان: کلمه «انحلال» در شان باشگاه نفت نبود | اتاق خبر
کد خبر: 353223
تاریخ انتشار: 1 تیر 1395 - 09:11
فولاد از مدعیان لیگ است
خرید جدید تیم فوتبال فولاد خوزستان اظهار کرد انحلال به هیچ وجه در شان این باشگاه نبوده است.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حمید بوحمدان در خصوص پیوستنش به فولادخوزستان، اظهار کرد: من چند پیشنهاد داشتم ولی اژدری زاده که در گذشته مدیر من در باشگاه فولاد نوین بود هم با من صحبت هایی داشت و  خواست که به این تیم بیایم و کمک کنم.

وی گفت: باتوجه به چند پیشنهادی که داشتم، لازم می بینم که از طریق همین رسانه، از باشگاه استقلال خوزستان و فراز کمالوند عذرخواهی کند که نتوانستم به آن ها کمک کنم. به هر حال شرایطی پیش آمد که فولاد را انتخاب کردم و از این انتخابم نیز بسیار خوشحال هستم.

این بازیکن تیم فوتبال فولادخوزستان افزود: من فوتبالم را از آکادمی باشگاه فولاد آغاز کردم و این جا را به نوعی خانه خودم می دانم و تمام تلاشم را می‌کنم تا تیمی که طی چند سال اخیر، البته به جز فصل گذشته، مدعی بوده است همان فولادی شود که همه آن را به دید یک مدعی می دیدند.

وی با بیان این که فکر می کنم شرایط فصل گذشته تیم، تجربه‌ای برای باشگاه شد، گفت: ساختار باشگاه فولاد خیلی حرفه‌ای است و فکر می کنم چنین شرایطی برای خیلی از باشگاه‌ها پیش می‌آید که پس از دو سه سال مدعی بودن، فصل بعد را برای سقوط نکردن بجنگند. به هر حال من قول می دهم که در فصل پیش رو با جذب بازیکنان مورد نظر کادر فنی، فولاد جزو مدعی‌ها خواهد بود و با قدرت وارد مسابقات خواهد شد.

بوحمدان در خصوص سعداوی نیز عنوان کرد: باید به باشگاه استقلال خوزستان و فولاد بابت اعتماد به مربیانی که از جنس مردم خوزستان هستند، تبریک بگویم و مطمئن هستم که این باشگاه‌ها جواب اعتماد خود را خواهند گرفت. امیدوارم باشگاه استقلال خوزستان و فولاد و تمام باشگاه‌هایی که به چنین مربیانی اعتماد می کنند، موفق باشند. استفاده از مربیان جوان، نیاز است.

وی در خصوص وضعیت باشگاه نفت تهران نیز گفت: قرارداد من سه ساله بود که خوشبختانه تمام شد. هیچ باشگاهی نمی تواند هیچ موقع چنین شرایطی را تجربه کند که یک سال تیمش تا یک چهارم نهایی آسیا مدعی باشد و سال بعد منحل شود. کلمه انحلال در شان یک باشگاه آماتور هم نیست ولی این موضوع برای باشگاه نفت تهران پیش آمد. اکنون بازیکنانی که با این باشگاه قرارداد دارند، نمی دانند باید با چه کسی در خصوص شرایط شان صحبت کنند. مطالبات ما هم که وجود دارد؛ فقط می توانم بگویم متاسفم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید