مقابل ایرلند از پیش برنده نیستیم | اتاق خبر
کد خبر: 353636
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 13:02
کونته:
سرمربی تیم ملی فوتبال ایتالیا اظهار کرد در دیدار برابر ایرلند به هیچ وجه تیمش را از پیش برنده نمی‌داند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، تیم ملی فوتبال ایتالیا در سومین دیدار خود در یورو 2016 امشب و از ساعت 23:30 به وقت تهران به مصاف جمهوری ایرلند خواهد رفت. 

آتزوری که از دو دیدار پیشین خود موفق به کسب 6 امتیاز شده و صعودش را به مرحله حذفی قطعی کرده است، برای صدرنشینی باید از این دیدار امتیاز بگیرد. از سوی دیگر ایرلند با یک امتیازی که از رویارویی با سوئد کسب کرده است، در رتبه چهارم جدول قرار دارد و اگر می‌خواهد راهی مرحله بعد شود، باید ایتالیا را ببرد. 

آنتونیو کونته که قصد دارد برای دیدار برابر ایرلند چند تغییر در ترکیب تیمش انجام دهد، در نشست خبری پیش از این دیدار اظهار کرد: جانلوییجی بوفون در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. کمی سرما خورده بود اما در آخرین جلسه تمرینی شرکت کرد. امیدوار هستیم تا پیش از آغاز دیدار با ایرلند، به شرایط بازی برسد. البته تمام تصمیم‌هایی که در مورد بازی می‌گیرم، بسته به این است که همه چیز در بهترین شرایط باشد.

کونته ادامه داد: به هیچ وجه این بازی خودمان را از پیش برنده نمی‌دانیم. تصمیم‌های بزرگی در مورد این دیدار گرفتم تا به همه نشان دهیم رویارویی با ایرلند برای ما از چه اهمیت بالایی برخوردار است.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید