کرواسی با غلبه بر اسپانیا سرگروه شد | اتاق خبر
کد خبر: 353638
تاریخ انتشار: 2 تیر 1395 - 01:20
دیدار اسپانیا و کرواسی برتری 2 بر یک کروات ها به پایان رسید تا اسپانیا به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعد شود.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم اسپانیا و کرواسی در سومین دیدار خود در مرحله گروهی یورو 2016 برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با نتیجه یک بر یک به پایان رسید.  

بازی با برتری ماتادورها شروع شد و این تیم خیلی زود توانست دروازه کرواسی را نیز باز کند. آلوارو موراتا توانست در دقیقه 7، سومین گل خود را در این رقابت‌ها برای اسپانیا به ثمر برساند تا در کنار گرت بیل در صدر جدول گلزنان رقابت ها قرار بگیرد.

چند دقیقه بعد اشتباه مرگبار داوید دخیا باعث شد تا ایوان راکیتیچ دروازه اسپانیا را نشانه بگیرد که ضربه او روی خط دروازه فرود آمد و وارد دروازه اسپانیا نشد. کروات ها که دروازه خود را باز شده دیده بودند، در ادامه بازی بهتری به نمایش گذاشتند.

در اواسط نیمه نخست، راکیتیچ از کرواسی می توانست گل تساوی را به ثمر برساند که ضربه او باز هم راهی به دروازه اسپانیا نداشت. البته این شوت او را دقایقی بعد اینیستا پاسخ داد و نزدیک بود بهترین بازیکن اسپانیا در دو بازی اخیر گلزنی کند که پایش به گل باز نشد.

در ثانیه‌های پایانی نیمه نخست، نیکولا کالینیچ موفق شد گل تساوی را وارد دروازه اسپانیا کند. اشتباه راموس در این صحنه باعث شد تا کالینیچ از این فرصت نهایت استفاده را ببرد و به زیبایی دروازه دخیا را باز کند.

در نهایت نیمه نخست این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. نتیجه‌ای که صدرنشینی این تیم را در گروه رقم می زند.

در نیمه دوم اسپانیا خیلی زود می توانست برای ماتادورها گلزنی کند که شوت خوان فران راه به جایی نبرد و با بی‌دقتی این بازیکن به بیرون رفت.

در دقیقه 54 همکاری بازیکنان اسپتانیا باعث شد تا موراتا در مقابل دروازه کرواسی صاحب توپ شود ولی این موقعیت نیز با هوشیاری مدافعان کرواسی از دست رفت.

در دقیقه 70 داور خطای ورسالجکو روی داوید سیلوا پنالتی اعلام کرد. در حالی که به نظر می رسید داور در این صحنه اشتباه کرده است. در هر صورت سرخیو راموس پشت توپ قرار گرفت و به بدترین شکل آن را به مرکز دروازه زد که شوباشیچ به خوبی آن را دفع کرد. البته اعتراض داریو سرنا و ورسالجکو به تصمیم داور باعث شد تا هر دو از داور مسابقه کارت زرد دریافت کنند.

در ادامه کواچیچ برای کرواسی به زمین مسابقه آمد تا میانه میدان را برای این تیم قوی کند. به نظر می رسید که کرواسی از تساوی در این بازی راضی است.

در دقیقه 87 ایوان پریشیچ موفق شد با فراز از سمت راست دفاع اسپانیا دروازه دخیا را برای بار دوم باز کند. البته این توپ در لحظه آخر به پای پیکه خورد و تغییر جهت داد.

به این ترتیب کرواسی تیم اول گروه شد و اسپانیا باید با تیم ایتالیا در مرحله بعد روبرو شود.

انتهای پیام/

کد: 94108

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید