بین المپیکی‌ها و پارالمپیکی‌ها تبعیض وجود دارد | اتاق خبر
کد خبر: 353886
تاریخ انتشار: 3 تیر 1395 - 04:56
کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته:
کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته گفت: هنوز هم بین ورزشکاران المپیکی و پارالمپیکی در پرداخت پاداش تبعیض وجود دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، داوود علی‌پوریان بازی تدارکاتی بین ایران و آلمان را فرصت مناسبی برای تجربه اندوزی و آماده سازی تیم ‌ملی والیبال نشسته برای حضور در پارالمپیک  ریو، عنوان کرد و افزود: امیدوارم دستاورد سه بازی تدارکاتی که با تیم ‌ملی آلمان داشتیم و چند بازی تدارکاتی که در تیر ماه با آلمان و هلند داریم، سبب ارتقای آمادگی والیبالیست‌ها و کسب عنوان قهرمانی در بازی‌های پارالمپیک ریو شود.

وی خاطر نشان کرد: در سه بازی که مقابل تیم آلمان داشتیم چون دوران بدنسازی را سپری می کردیم با آمادگی کامل برابر این تیم حاضر نشدیم. آمادگی ما از اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه که خود را برای حضور در بازی‌های پارالمپیک ریو آماده می‌کنیم. به اوج می‌رسد و چابکی لازم را کسب می‌کنیم.

علی‌پوریان که چهارمین حضور خود را در پارالمپیک تجربه می‌کند با انتقاد نسبت به تعبیضی که در پرداخت پاداش کسب سهمیه بین ورزشکاران  المپیکی و پارالمپیکی وجود دارد، خاطر نشان کرد: با توجه به تبعیض‌های که در این زمینه  هنوز بین ورزشکاران  المپیکی و پارالمپیکی وجود دارد، اما ما سعی می‌کنیم از هدف اصلی خود که همان کسب عنوان قهرمانی در ریو است، دور شویم و بهترین عملکرد را در بازی‌های پارالمپیک داشته باشیم. به‌ هر حال اگر قرار است  پاداش 10 میلیون تومان به ورزشکاران اعزامی داده شود، بهتر است همگانی باشد و یکسان دیده شود.

کاپیتان تیم ‌ملی والیبال نشسته مردان در پایان اظهار کرد: در این دوره از بازی‌های پارالمپیک چون بیشترین ترکیب تیم اعزامی را جوانان تشکیل می‌دهند ، امیدوارم با این جوانگرایی بهترین نتیجه‌ را در ریو کسب کنیم و مدال نقره پارالمپیک لندن را به طلای ریو تبدیل کنیم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید