دوست داشتم زودتر از این‎ها به تیم صنعت نفت آبادان بازگردم | اتاق خبر
کد خبر: 353898
تاریخ انتشار: 3 تیر 1395 - 06:02
نصاری:
هافبک جدید تیم فوتبال صنعت‎ نفت آبادان با بیان این‎که هیچ مذاکره‎ای از سوی مسوولان باشگاه استقلال خوزستان با وی جهت تمدید قرارداد صورت نگرفت، گفت: دوست داشتم زودتر از این‎ها به نفت بازگردم.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حکیم نصاری با ابراز خرسندی از پیوستن به نفت آبادان اظهار کرد: نفت تیم شهر خودم است و هر آبادانی دوست دارد در شهر خودش، آنهم نفت آبادان بازی کند.

وی با بیان اینکه دوست داشتم زودتر از اینها به نفت بازگردم، ادامه داد: هر سال قسمت نمیشد به این تیم بازگردم ولی امسال لطف خدا و حمایت مردم باعث شد فصل بعد باز هم بتوانم برای نفت بازی کنم.

بازیکن جدید تیم فوتبال نفت آبادان درباره جدایی از استقلال خوزستان نیز عنوان کرد: بازهم میگویم که احیا شدنم را مدیون استقلال خوزستان و به خصوص عبدالله ویسی هستم و خاطرات خوبی از این تیم دارم؛ ضمن اینکه رفقای خیلی خوبی را نیز در استقلال پیدا کردم و دلم برای همه آنها تنگ میشود. سعی میکنم با تمام بازیکنان این تیم همچنان مانند گذشته در تماس باشم.

او در پاسخ به این پرسش که آیا مذاکرهای هم جهت تمدید قرارداد با استقلال خوزستان داشت یا خیر، عنوان کرد: قراردادم با تیم به پایان رسیده بود و هیچ مذاکرهای نیز برای تمدید آن با من صورت نگرفت و خودم هم دیگر دوست نداشتم بمانم.

نصاری افزود: با تمام اینها قسمت بود از این تیم جدا شوم، چراکه فوتبال است و هزاران اتفاق در آن رخ میدهد. فصلی رویایی را با اهوازیها داشتم که به پایان رسید و اکنون تمام سعی‌ام را به کار میگیرم تا به یاری خدا برای صنعت نفت که تیم شهرم است، مثمرثمر باشم.

وی در پاسخ به این سوال که وضعیت نفت آبادان را در فصل پیشرو چگونه ارزیابی میکند، گفت: واقعیت این است که من در روزهای گذشته کنار تیم نبودم ولی با اطلاعاتی که دارم میدانم این تیم شاکله اصلی خود را که شامل 10، 11 بازیکنی است که در فصل گذشته با زحمات فراوان توانستند نفت را لیگ برتری کنند، حفظ کرده است. من فصل گذشته بازیهای نفت را دنبال میکردم و میدانم این 10، 11 بازیکن پتانسیل بالایی دارند و حتی چند نفر از آنها سابقه بازی در لیگ برتر را هم دارند.

هافبک نفتیها ابراز امیدواری کرد: با اضافه شدن بازیکنان خارجی که صحبت آنها مطرح است و همچنین دو، سه بازیکن لیگ برتری، صنعت نفت بتواند برای آبروی شهر آبادان بجنگد و جایگاه درخوری را در پایان فصل کسب کند.

او درخصوص پیشنهادهایی که از سایر تیمها داشت، نیز گفت: چند پیشنهاد از تیمهای لیگ برتری داشتم ولی چون پیشنهاد نفت را در دست داشتم، دیگر به سایر پیشنهادهایم فکر نکردم.

نصاری در پایان خاطر نشان کرد: هدفم از پیوستن به نفت این بود که بتوانم با تیم شهرم نتایج خوبی را در لیگ برتر رقم بزنم. آمدهام که به یاری خدا و با حمایت مردم و مدیریت تیم، بتوانم به فوتبال آبادان و نفت کمک کنم. مسوولان باید از این تیم حمایت لازم را داشته باشند. زمانی که تیم میبرد، طبیعتاً همه هستند اما امیدوارم آنها در روزهای سختی که ممکن است برای هر تیمی اتفاق بیفتد نیز کنار تیم باشند و از آن حمایت کنند، زیرا این تیم با این بازیکنانی که در اختیار دارد، در لیگ برتر نتیجه خواهد گرفت.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید