حضور نکونام در پیکان منتفی شد | اتاق خبر
کد خبر: 354197
تاریخ انتشار: 4 تیر 1395 - 20:24
در حالی که قرار بود جواد نکونام به تیم فوتبال پیکان اضافه شود، حضور وی در این تیم به خاطر مخالفت بعضی از اعضای تیم و باشگاه منتفی شد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از مهر، تیم فوتبال پیکان که امسال به لیگ برتر صعود کرده است، مجید جلالی را به عنوان سرمربی جدید خود انتخاب کرد و بازیکنان مختلفی از جمله علی حمودی، آرش برهانی و بهادر عبدی را به خدمت گرفت تا فصل آینده حضور پرقدرتی در لیگ برتر داشته باشد.

خط میانی پیکان یکی از خطوطی است که مجید جلالی در آن نیاز به بازیکن با تجربه دارد و گزینه‌هایی را برای حضور در این خط به باشگاه معرفی کرده است. هرچند بعضی از مسئولان تیم قصد داشتند جواد نکونام را به پیکان بیاورند و وزن تیمشان را بالا ببرند ولی این موضوع با مخالفت تعدادی از اعضای تیم و باشگاه مواجه و در نهایت حضور کاپیتان پیشین تیم ملی در پیکان منتفی شد.

آندرانیک تیموریان در حال حاضر گزینه اصلی باشگاه پیکان محسوب می‌شود و احتمال دارد این بازیکن سال آینده پیراهن این تیم را بپوشد و همانند نیم فصل دوم سال گذشته شاگرد مجید جلالی باشد. تیموریان گزینه موردنظر باشگاه تراکتورسازی هم هست و باید دید در نهایت کدام تیم را برای ادامه فوتبالش انتخاب می‌کند.

94105

نظرات
ADS
ADS
پربازدید