مرسدس میباخ S600 Landaulet | اتاق خبر
کد خبر: 354457
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 02:13
خریداران ثروتمند مرسدس میباخ می‌توانند به‌زودی از نشستن درون این خودرو لذت ببرند زیرا سازنده قصد معرفی مرسدس میباخ S600 را در نمایشگاه پاریس که در اوایل ماه اکتبر (مهرماه) برگزار می‌شود دارد.

به گزارش اتاق خبر به نقل از  پدال، زیرمجموعهٔ سوپر لوکس مرسدس بنز یعنی میباخ در سال ۲۰۰۹ نسخهٔ Landaulet مدل ۶۲S خود را معرفی کرد اما چند سال بعد تولید خودروهای میباخ متوقف‌شده و نام آن به مرسدس-میباخ تغییر یافت. در حال حاضر مرسدس-میباخ صرفاً نسخه‌ای کشیده‌تر و لوکس‌تر از S کلاس مرسدس را تولید می‌کند و خبری از آن محصولات باشکوه و اختصاصی گذشتۀ میباخ نیست. بااین‌حال مرسدس تصمیم به ساخت نسخهٔ Landaulet از مرسدس-میباخ S600 گرفته است.

 

۱۰۴۰۳۰_۵۲۰

بنا بر گزارشات منتشرشده، خریداران ثروتمند مرسدس-میباخ می‌توانند به‌زودی از نشستن درون این خودرو لذت ببرند زیرا سازنده قصد معرفی مرسدس-میباخ S600 را در نمایشگاه پاریس که در اوایل ماه اکتبر (مهرماه) برگزار می‌شود دارد. این خودرو مجهز به همان نیروگاه V12 مرسدس-میباخ پولمان خواهد بود با این تفاوت که قدرت آن از ۵۲۳ اسب بخار در مدل فوق‌العاده کشیدهٔ پولمان به ۶۵۰ اسب بخار در Landaulet افزایش پیدا خواهد کرد.

تعداد بسیار کمی از مردم آن‌قدر ثروتمند هستند که توانایی خرید یک دستگاه مرسدس-میباخ را داشته باشند و این تعداد حتی برای نسخهٔ Landaulet کمتر هم می‌شود. به همین دلیل مرسدس قصد دارد فقط ۳۰۰ دستگاهS600 Landaulet را برای مرفهین تولید کند. میباخ ۶۲S Landaulet هنگامی‌که در سال ۲۰۰۹ معرفی شد با برچسب قیمتی فوق‌العادهٔ ۹۰۰ هزار یورو (۱ میلیون دلار) فروخته شد اما هنوز معلوم نیست مرسدس-میباخ S600 Landaulet با چه قیمتی عرضه خواهد شد.

94105

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید