کارهای لواندوفسکی برای تیم فوق العاده است | اتاق خبر
کد خبر: 354601
تاریخ انتشار: 6 تیر 1395 - 13:19
ناوالکا:
سرمربی لهستان به تمجید از روبرت لواندفوسکی پرداخت و عنوان کرد سوئیس از نظر دفاعی و حمله در وضعیت خوبی قرار دارد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم لهستان و سوئیس در اولین دیدار مرحله یک هشتم نهایی برابر هم به میدان رفتند که این دیدار با برتری لهستان در ضربات پنالتی به پایان رسید.

بعد از پایان این دیدار آدام ناوالکا در نشست خبری خود گفت: سوئیس تیمی است که از نظر دفاعی در شرایط خوبی است و در خط حمله هم بازیکنان خوبی دارد. وقتی توانستیم گل اول را به ثمر برسانیم، خیلی خوب تلاش کردند و چند بار تا آستانه فروشاپی دروازه ما پیش رفتند. شانس آوردیم که دروازه ما باز نشد. مهم این بود که وقتی دروازه ما باز شد، توانستیم از بازی تدافعی دوباره به بازی تهاجمی روی بیاوریم و به هدفمان برسیم. در نیمه نخست عالی بودیم و به گل هم رسیدیم. بازی را کنترل کردیم ولی در نیمه دوم افت فاحشی داشتیم و دروازه ما هم باز شد.

ناوالکا ادامه داد: این برد، روحیه تیم ما را بالا برده است. می توانستیم با روحیه خوبی برای دیدار مرحله بعد آماده شویم. در اواخر بازی جنبه احساسی پیدا کرده بود و کنترل بازی را برایمان سخت کرده بود. در نهایت خیلی خوشحالم که توانستیم برنده این دیدار باشیم و به مرحله بعد برسیم. 

این مربی با حمایت دوباره از روبرت لواندوفسکی، مهاجم تیمش گفت: کارهای لواندوفسکی برای تیم فوق العاده است. او هر بازی تلاش بسیار زیادی برای تیم می‌کند و باید قدردان کارهای خوب او در زمین باشیم. در این بازی هم لواندوفسکی وظیفه خود را در زمین به خوبی انجام داد. کاملا از او راضی هستم. او در هر بازی فضای خوبی برای بقیه بازیکنان ایجاد می کند و باعث می‌شود بقیه بازیکنان نیز از فضای خوبی برای گلزنی استفاده کنند. مطمئن هستم در بازی بعدی هم لواندوفسکی با قدرت در زمین حاضر خواهد بود.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید