پیشنهادهای بهتر از پرسپولیس را رد کردم | اتاق خبر
کد خبر: 354929
تاریخ انتشار: 7 تیر 1395 - 13:33
انصاری:
بازیکن جدید پرسپولیس می‌گوید با وجود پیشنهادهای مالی بهتر این تیم را انتخاب کرده است.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، ساسان انصاری، مهاجم – هافبک جدید باشگاه پرسپولیس پس از عقد قرارداد با این تیم، گفت: از این که قراردادم را با پرسپولیس امضا کرده‌ام خوشحال هستم و تلاش می‌کنم بهترین بازی‌هایم را در این تیم انجام دهم.

وی در پاسخ به این سوال که پستش دقیقا چیست، گفت: من مهاجم و پشت مهاجم بازی کرده‌ام و فصل گذشته در یک سوم بازی‌ها در نوک حمله قبلی‌ام به میدان رفتم. با این حال این که در پرسپولیس کجا بازی کنم به نظر سرمربی تیم بستگی دارد.

بازیکن جدید پرسپولیس در پاسخ به سوالی درباره استقبال تماشاگران این تیم از تمرینات سرخپوشان، بیان‌ کرد:  برخی از تیم‌های لیگ برتری آنقدر که پرسپولیس در تمریناتش تماشاگر دارد در بازی‌های رسمی تماشاگر ندارد. این نشان از بزرگی و پر طرفدار بودن پرسپولیس دارد.

انصاری در پایان و در پاسخ به این سوال که ظاهرا او خیلی سریع با پرسپولیسی‌ها به توافق رسید و دلیل این مساله چیست، گفت: بعضی وقت‌ها دل آدم یک چیزهایی می‌گوید. من از کودکی پرسپولیس را دوست داشتم و در این فصل از پیشنهادات  مالی و بهتر از پرسپولیس که چند برابر این تیم پول می دادند گذشتم که به موقع آنها را خواهم گفت. من دوست  داشتم در پرسپولیس بازی کنم و بدون اهمیت به مسائل مالی به این تیم پیوستم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید