تشییع پیکر مرحوم علی دادمان در نیاوران تهران | اتاق خبر
کد خبر: 355294
تاریخ انتشار: 8 تیر 1395 - 22:23
پیکر مرحوم علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان وزیر پیشین راه و ترابری صبح سه شنبه بر روی دستان اقشار مختلف مردم با حضور بیژن زنگنه وزیر نفت، معصومه ابتکار معاون رئیس جمهوری، سیدحسن هاشمی وزیر بهداشت و جمعی دیگر از مسئولان در نیاوران تشییع شد.

به گزارش اتاق خبر، شرکت کنندگان در این مراسم پیکر مرحوم دادمان را از محل حسینیه شاه حسینی واقع در خیابان شهید باهنر (نیاوران)، خیابان منظریه یک به سمت امام زاده علی اکبر (ع) در چیذر تشییع کردند.
آیین وداع با پیکر آن مرحوم نیز شب گذشته در حسینیه بیت النور واقع در نازی آباد خیابان مدائن با حضور اقشار محتلف مردم برگزار شد.
مراسم سوم مرحوم علی دادمان روز پنجشنبه دهم تیرماه، مصادف با بیست و پنجم ماه رمضان از ساعت 17 تا 18:30 در مسجد الرسول (ص) واقع در میدان شهید طهرانی مقدم (کاج) سعادت آباد برگزار می شود.
هفتمین شب خاکسپاری مرحوم کربلایی علی دادمان نیز روز یکشنبه سیزدهم تیرماه، مصادف با بیست و هشتم رمضان از ساعت 18 تا19:30 در مسجد نور میدان فاطمی برگزار خواهد شد.
در پی درگذشت علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان وزیر راه و ترابری در دولت هفتم، هیاتی به نمایندگی از رهبر معظم انقلاب برای عرض تسلیت در منزل شهید دادمان حضور یافتند.
این هیأت ضمن عرض تسلیت به خانواده مرحوم دادمان، مراتب تسلیت و تعزیت رهبر انقلاب را به مناسبت ضایعه درگذشت فرزند ارشد شهید دادمان، به خانواده آن مرحوم ابلاغ کردند.
علی دادمان فرزند شهید رحمان دادمان که مدت ها با بیماری سخت و طاقت فرسای سرطان دست به گریبان بود، صبحگاه بیست ویکم ماه رمضان همزمان با سالروز شهادت مولای متقیان حضرت علی (ع) دعوت حق را لبیک گفت. 

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید