10 مصدوم نتیجه آتش سوزی در یک واحد صنعتی دلیجان | اتاق خبر
کد خبر: 355770
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 04:47
مسئول آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دلیجان گفت: آتش سوزی در یک واحد تولیدی و صنعتی در این شهرستان در شامگاه سه شنبه باعث مصدوم شدن 10 نفرشد.

به گزارش اتاق خبر، محمد بیگی افزود: شرکت تولید فرآورده‌های نفتی در قطب صنعتی راونج دلیجان دیشب دچار آتش سوزی شد که خسارت سنگینی را بر جا گذاشت.
وی ادامه داد: در پی اعلام یک فقره آتش‌سوزی در این قطب صنعتی بلافاصله نیروهای آتش‌نشانی به محل حادثه اعزام شدند.
بیگی اظهار کرد: در براوردهای اولیه مشخص شد که کامیون حامل قیر هنگام تخلیه بار در استخر قیر به دلیل افزایش حرارت دچار آتش‌سوزی شده و آتش به کامیون و استخر سرایت کرده است.
وی ادامه داد: با توجه به وسعت حادثه سه دستگاه خودروی آتش‌نشانی با پنج نیروی عملیاتی به محل اعزام شدند و عملیات مهار آتش ظرف مدت یک ساعت و 30 دقیقه انجام شد.
مسئول آتش‌‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری دلیجان خاطرنشان کرد: بر اثر این حادثه 10 نفر دچار سوختگی شدند که چهار نفر از حادثه دیدگان به دلیل سوختگی شدید به بیمارستان ولی عصر (عج) اراک اعزام شدند و شش نفر نیز به صورت سرپایی تحت درمان قرار گرفتند.
وی توضیح داد: بررسی در زمینه علت و میزان خسارت توسط کارشناسان مربوط ادامه دارد.
شهرستان دلیجان در جنوب استان مرکزی با 50 هزار نفر جمعیت، 400 واحد صنعتی در چهار شهرک و ناحیه صنعتی دارد و به عنوان چهارمین شهر آلوده استان مرکزی شناخته شده است.

منبع: ایرنا

94104

نظرات
ADS
ADS
پربازدید