این پرسپولیس است که به بازیکنان شخصیت می‌دهد | اتاق خبر
کد خبر: 355826
تاریخ انتشار: 10 تیر 1395 - 08:39
خوردبین:
سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس اظهار کرد باشگاه به بازیکنان شخصیت می‌دهد ولی رضائیان و طارمی هم می‌توانستند به شکلی عمل کنند که هواداران اینقدر ناراحت نشوند.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، محمود خوردبین در گفت وگو با سایت رسمی باشگاه پرسپولیس گفت: از نحوه کار رامین رضائیان و مهدی طارمی تعجب کردم. آمدن و رفتن بازیکن در فوتبال یک اتفاق عادی است. هیچ چیز هم از بزرگی و عظمت پرسپولیس کم نمی‌شود ولی به نظر من به خاطر خودشان هم که شده، می‌توانستند به شکل دیگری عمل کنند. طوری که از نظر حاشیه‌ای، نه به خودشان لطمه بخورد و نه پرسپولیس لطمه ببیند. از همه اینها مهمتر، اینکه هوادار آزرده نشود.

وی ادامه داد: هوادار پرسپولیس اگر این بچه‌ها را دوست نداشت که از رفتنشان ناراحت نمی‌شد. جواب محبت هواداران هم این نبود. نمی‌گویم بازیکن برود یا نرود اما دیشب با خودم می‌گفتم اگر رفته باشند، اشتباه کردند چون هرچه دارند از پرسپولیس است و اگر شده با یک رقم کمتر، باید اینجا می‌ماندند. ماندن در پرسپولیس بهتر از بازی در ترکیه بود. هر که به آنجا رفته است، از مشکلات خاصش می‌گوید.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس خاطرنشان کرد: جایی خواندم که رامین رضائیان گفته است من را نمی‌خواستند. مگر می‌شود پرسپولیس او را نخواهد؟ او جزو یازده نفر اصلی بود. باید حرفی زده شود که منطقی باشد. رامین قبل از پرسپولیس هم بازیکن خوبی بود اما در پرسپولیس این جایگاه و اعتباری که دارد را پیدا کرد و حق پرسپولیس و این هواداران این نبود. ضمن آنکه با توجه به اختلاف بر سر موارد حقوقی قرارداد، می‌شد به شکل دیگری هم عمل شود. هرچند باشگاه اعلام کرده است این مسائل را پیگیری می‌کند و پرونده این اتفاق در جریان است. 

خوردبین اضافه کرد: طارمی هم اگر این قدر مطمئن بود که می‌خواهد برود، آن روز دیگر نباید به باشگاه می‌رفت. هواداران دیگر با این مساله کنار آمده بودند که طارمی نمی‌خواهد بماند و مقصدش اروپاست. سراغش را می‌گرفتند ولی در فکرش نبودند اما وقتی به باشگاه رفت به هواداران امید داد، رفتنش با چنین شرایطی برای هواداران خیلی ناراحت کننده شد.

سرپرست تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه اظهار کرد: با تمام این اوصاف باید به هواداران بگویم ناراحت نباشند. در تمام سال‌های گذشته، بازیکنان بزرگتر از این هم از تیم رفتند اما پرسپولیس سر جای خودش است. پرسپولیس بازهم طارمی و رضائیان می‌سازد. این هواداران هستند که با حمایت‌های خودشان، پرسپولیس را بزرگ و عزیز نگه می‌دارند. تیم به این بزرگی با 40 میلیون هوادار، با این مسائل متوقف نمی‌شود. این پرسپولیس است که به بازیکنانش شخصیت مضاعف می‌دهد.

خوردبین در پایان افزود: موضوع رامین رضائیان از سوی باشگاه دنبال می‌شود ولی ما به این مسائل کاری نداریم. پرسپولیس راه خودش را می‌رود و هواداران اطمینان داشته باشند این تیم با نفراتی که جذب می‌کند و با حمایت‌های آنها، بزرگی خواهد کرد. همانطور که سال قبل با اینکه در 6 هفته اول، چهار شکست داشتیم آنها به حمایت خود ادامه دادند و جوابش را هم دیدند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید