15هزار لیتر داروی گیاهی تقلبی در گلستان کشف شد | اتاق خبر
کد خبر: 356495
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 08:50
فرمانده انتظامی علی‌آباد از انهدام کارگاه تولید داروهای گیاهی در این شهرستان خبر داد و گفت: در این عملیات بیش از 15 هزار لیتر داروی گیاهی تقلبی کشف و دکتر قلابی نیز دستگیر شد.

اتاق خبر: سرهنگ علی‌اکبر اژدری افزود: ماموران پلیس امنیت عمومی شهرستان پس از مدت‌ها کار تحقیقاتی و پلیسی موفق به دستگیری این دکتر تقلبی شدند.
وی اضافه کرد: متهم که خود را در سطح منطقه به عنوان متخصص داروهای گیاهی معرفی کرده بود، با تاسیس داروخانه اقدام به تولید داروهای گیاهی تقلبی و غیرمجار کرده و آن را در سطح استان گلستان و برخی از مناطق دیگر کشور توزیع می کرد.
فرمانده انتظامی علی‌آباد با بیان این که نامبرده سابقه دستگیری به دلیل فروش داروهای تقلبی را داشته است، اظهار داشت: با هماهنگی مراجع قضایی در بازرسی از کارگاه وی، علاوه بر داروهای گیاهی تقلبی، سه هزار قلم داروی قاچاق خارجی نیز کشف شد.
وی افزود: ماموران در بازرسی از این کارگاه همچنین بیش از پنج هزار عدد برچسب انواع داروها را کشف کردند.
سرهنگ اژدری با اشاره به دستگیری و معرفی این دکتر قلابی به مراجع قضایی، اضافه کرد: کارگاه تولیدی مورد نظر با هماهنگی مراجع قضایی پلمپ و از ادامه فعالیت آن جلوگیری شد.
به گفته وی، این متهم با قرار وثیقه روانه زندان شد، ولی پرونده او کماکان در دست بررسی است.
علی آباد از توابع استان گلستان است.

* توقیف خودروی سواری با افزون بر 77میلیون ریال خلافی
رییس پلیس ‌راه گلستان نیز از توقیف یک خودرو سواری با 77 میلیون و 450 هزار ریال خلافی پرداخت نشده در پلیس ‌راه نوکنده واقع در غرب استان خبر داد.
سرهنگ علی عبدی گفت: ماموران پاسگاه پلیس راه نوکنده روز گذشته حین کنترل خودروهای عبوری موفق به توقیف سواری تویوتا استیشن با 201 فقره تخلف پرداخت نشده، شدند.
وی افزود: این خودرو توقیف و به پارکینگ منتقل شد.
رییس پلیس راه گلستان در پایان ضمن تاکید بر رعایت قوانین و مقررات، گفت: رانندگان می توانند با استعلام از طریق شماره پیامک 1101202020 از وضعیت تخلف های رانندگی مطلع شوند.

* کشف 78 درصد جرایم فضای مجازی در گلستان
رییس پلیس فتا گلستان از کشف 78 درصدی جرایم فضای مجازی طی سه ماهه نخست سال جاری خبر داد.
سرهنگ حبیب‌الله رجبلی اظهار داشت: در این مدت وقوع جرایم فضای مجازی در سطح استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 51 درصد رشد داشته است.
وی با هشدار به خانواده‌ها در خصوص افزایش این گونه جرایم، 26 درصد کل پرونده‌های تشکیل شده در پلیس فتا را مربوط به برداشت های غیرمجاز عنوان کرد و گفت: 35 درصد این پرونده ها مربوط به نشر اکاذیب و هتک حیثیت بوده است.
سرهنگ رجبلی، کلاهبرداری رایانه‌ای و جرایم غیراخلاقی را از دیگر تخلف ها در فضای مجازی دانست.

*کشف 38 هزار لیتر سوخت قاچاق در گلستان
فرمانده انتظامی گلستان با تاکید بر عزم راسخ پلیس در برخورد با پدیده قاچاق کالا گفت: 38 هزار لیتر سوخت قاچاق طی یک عملیات در گلستان کشف شد.
سرهنگ علی‌اکبر جاویدان برخورد با عناصر توزیع سوخت قاچاق را یکی از اولویت‌های پلیس دانست و با اشاره به کشف 67 هزار لیتر سوخت قاچاق از ابتدای سال جاری، اضافه کرد: کشف این مقدار سوخت قاچاق در مقایسه با مدت مشابه سال قبل 148 درصد رشد داشته است.

* دستگیری سارق محتویات خودرو با 26 فقره دزدی
فرمانده انتظامی گرگان از دستگیری سارق محتویات خودرو با 26 فقره انواع سرقت در این شهرستان خبر داد.
سرهنگ رضا عسکری گفت: متهم از سارقان سابقه دار است و با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شد.
فرمانده انتظامی گرگان از مردم نیز خواست که اتومبیل خود را به لوازم ایمنی از جمله قفل فرمان، دزدگیر، قفل پدال، سوئیچ مخفی و سایر وسایل تاخیری و بازدارنده مجهز کنند.

منبع: ایرنا

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید