هر اتفاقی ممکن است در بسکتبال بیفتد | اتاق خبر
کد خبر: 356840
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 22:42
باوئرمان:
سرمربی تیم ملی بسکتبال ایران درباره شرایط ملی‌پوشان قبل از دیدار با یونان صحبت کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دیرک باوئرمان در مورد شرایط تیم ملی پیش از بازی فردا مقابل یونان اظهار کرد: خوشبختانه شرایط خوبی داریم و بچه ها در آمادگی کامل به سر می‌برند. اردوهای خوبی را پشت سر گذاشتیم. در غرب آسیا تورنمتی را بردیم که هیچ کس فکر نمی‌کرد با نفرات جوان آن عنوان را کسب کنیم.

وی ادامه داد: در اطلس اسپرت هم که واقعا تورنمنت سختی بود، بچه‌ها توانایی بالای خود را نشان دادند. اردوی لتونی و لیتوانی هم کمک زیادی به ما کرد و به تجربه بازیکنان اضافه شد. بدون شک تیم خیلی بهتر شده است. ما در ابتدای راه هستیم و با حضور جوانان شروع خوبی داشتیم.

سرمربی تیم ملی بسکتبال کشورمان گفت: در بخش اول کارمان تورین آخرین مقصد خواهد بود و پس از آن بخش دوم هدف‌مان را آغاز خواهیم کرد. در مجموع آزمون خیلی خوبی برای ما بود.

باوئرمان در مورد مسابقات انتخابی المپیک که از فردا آغاز می شود، گفت: روی کاغذ اگر نگاه کنید، می‌بینید بیشتر بازیکنان یونان تجربه یورو لیگ دارند و سه بازیکن آنها هم در NBA  و دی لیگ بازی کرده‌اند. گارد راس آنها نیکولاس بازیکن بسیار مطرحی در اروپاست و مسلماٌ بیشتر نظرها روی این تیم است.

وی تاکید کرد: اما رویکردی که ما داریم این است که در 40 دقیقه هر اتفاقی ممکن است، بیفتد. در هر بازی برای برد وارد می‌شویم و روی کاری که می‌کنیم تمرکز خواهیم داشت و با نقشه پیش می‌رویم. اصلاً ترسی از یونان نداریم. با تیم های خوبی بازی کرده‌ایم و برنده هم شده‌ایم و مسلماً بازیکنان هم مانند خود من فکر می‌کنند.

سرمربی تیم ملی در مورد غیبت آیون بازیکن تاثیرگذار مکزیک و اینکه گفته می‌شود در غیاب آیون کار ما راحت است، گفت: کسانی که می‌گویند آیا تا به حال بازی مکزیک را دیده‌اند و از قدرت آنها خبر دارند؟ ماتا بازیکن پست 5 آنها خیلی با تجربه است. گارد راس آنها در NBA بازی کرده است. مسلماً شانسی به این تورنمنت نرسیده اند و تیم خیلی خوبی هستند.

سرمربی تیم ملی بسکتبال تاکید کرد: اگر بخواهیم اینطور فکر کنیم که حتماً برنده خواهیم شد، غیر منطقی است، اما برای پیروزی شانس زیادی داریم.

ایران و یونان فردا ساعت 20:30 در سالن پالا المپیکو شهر تورین به مصاف هم می‌روند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید