به دنبال پول بودم به قطر می‌رفتم | اتاق خبر
کد خبر: 356851
تاریخ انتشار: 14 تیر 1395 - 23:20
کاوه رضایی:
مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال می‌گوید که از قطر هم پیشنهاد داشته است ولی ترجیح داده تا در ایران بماند.

به‌ گزارش ‌اتاق خبر، به نقل از ایسنا، کاوه رضایی، مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال بعد از عقد قراردادش با این تیم گفت: خوشحالم که به استقلال آمده‌ام و می‌خواهم با این تیم قهرمانی لیگ برتر را تجربه کنم.

او در پاسخ به این سوال که آیا پیشنهادی از قطر داشت، توضیح داد: من از قطر پیشنهادی داشتم، ولی ترجیح دادم که در ایران بمانم و استقلال را انتخاب کنم.

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال در پاسخ به این پرسش که ظاهرا پرسپولیسی‌ها از او بابت پیوستن به استقلال ناراحت هستند، اظهار کرد: من بازیکن آزاد بودم و می‌توانستم با هر تیمی مذاکره کنم. از انتخابی که کرده‌ام خوشحال هستم. مذاکره کردن دلیلی بر قرارداد بستن نیست. من در یک مذاکره کوتاه به استقلال پیوستم.

رضایی در پاسخ به این سوال که آیا صحت دارد یک و نیم میلیارد تومان از پرسپولیس درخواست کرده است، اضافه‌ کرد: اگر به فکر قرارداد مالی بودم به قطر می رفتم، ولی این کار را نکردم و نشان دادم که پول برایم مهم نیست. من از قطر پیشنهاد داشتم، اما این مساله در اولویتم نیست.

رضایی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع‌ به جدایی احتمالی شهباززاده از استقلال چیست، گفت: من و شهباززاده با هم خیلی صمیمی هستیم. امیدوارم که او در فوتبالش موفق باشد و هر اتفاقی که رخ می‌دهد به نفعش باشد.

وی در پاسخ به این سوال که نظرش راجع‌ به این که قرار است پیراهن آرش برهانی را بر تن کند چیست، اظهار کرد: بازی کردن در استقلال افتخار آمیز است. برهانی از بهترین‌های فوتبال ایران بوده است و خوشحالم که پیراهنش را بر تن می‌کنم.

مهاجم جدید تیم فوتبال استقلال در پایان و در پاسخ به این سوال که آیا در ترکیب تیمش قرار می‌گیرد یا نه، بیان‌ کرد: من تمام تلاشم را می‌کنم که در استقلال موفق باشم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید