زخمی شدن هشت سرباز در حادثه رانندگی محور نوشهر - چالوس | اتاق خبر
کد خبر: 357280
تاریخ انتشار: 16 تیر 1395 - 05:10
هشت سرباز روز سه شنبه براثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری پژو با دو دستگاه خودروی پراید در مسیر کنارگذر ساحلی نوشهر به چالوس زخمی شدند.

به گزارش اتاق خبر، این حادثه حوالی ساعت 9 و 30 دقیقه صبح رخ داد و سربازان مسافر دو دستگاه خودروی پراید بودند.
سخنگوی مرکز فوریت های پزشکی مازندران در این باره گفت : حادثه در مسیر ارتباطی منطقه گردکل نوشهر رخ داد که به محض تماس با مرکز اورژانس 115 غرب مازندران ، زخمی های حادثه به بیمارستان شهید بهشتی نوشهر انتقال داده شدند.
ذکریا اشکپور افزود : سربازان مصدوم از مرکز آموزشی نیروی زمینی ارتش در بیرجند واقع در خراسان جنوبی ترخیص شده و قصد رفتن به زادگاهشان در شهرستان های تنکابن و رامسر را داشتند.
رئیس بیمارستان شهید بهشتی نوشهر نیز گفت : سه تن از این سربازان پس از انجام معاینایت اولیه پزشکی مرخص شدند و بقیه در بخش اورژانس بیمارستان بستری هستند.
مصطفی درخشش در گفت و گو باخبرنگار ایرنا افزود : خوشبختانه میزان آسیب دیدگی سربازان بستری شده دراین مرکزدرمانی چندان حاد نیست ، منتهی برای احتیاط و حصول اطمینان بیشتر باید چند ساعتی در بخش اورژانس بستری باشند.
تلاش خبرنگارایرنا برای برقراری ارتباط تلفنی با رئیس پلیس راه کناره غرب مازندران به منظورآگاهی از علت وقوع این حادثه رانندگی دراین منطقه بی نتیجه ماند .
شهرستان نوشهر درغرب مازندران واقع است. 

منبع: ایرنا

94104

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید