مدیر روابط عمومی بانک ملی منصوب شد | اتاق خبر
کد خبر: 35739
تاریخ انتشار: 11 دی 1391 - 16:14

با حضور حسین زاده و خواجه حسنی اعضای هیات مدیره بانک ملی ،حبیب الله رشید ارده به عنوان رییس جدید اداره کل روابط عمومی این بانک معرفی شد.

به گزارش اتاق نیوز، حبیب الله رشید ارده پیش از این معاون اداره کل روابط عمومی بانک ملی بود.

حسین زاده عضو هیات مدیره بانک ملی ایران در مراسم معارفه رییس جدید اداره کل روابط عمومی این بانک با تاکید بر اهمیت نقش روابط عمومی در موفقیت و ارتقای جایگاه بانک ابراز داشت: خوشبختانه با نظر مساعد مدیرعامل بانک، این انتخاب از داخل مجموعه روابط عمومی بانک صورت گرفت که می تواند بر افزایش میزان صمیمیت و همدلی در این اداره بسیار موثر باشد.

وی وفاق و همدلی کارکنان اداره کل روابط عمومی را بسیار بالا عنوان و از تلاش های مسوولان و کارکنان این اداره قدردانی کرد.

عضو هیأت مدیره بانک ملی خواستار استفاده از توان فکری و کارشناسی اداره کل روابط عمومی و همچنین کارشناسان بیرون از بانک برای برنامه ریزی های آتی این اداره شد و افزود: بانک ملی ایران بانکی بزرگ است که فکر ها و طرح های بزرگ می خواهد.

وی با تاکید بر لزوم اتحاد،‌ صمیمیت و همفکری و مشارکت مجموعه همکاران اداره کل روابط عمومی، خواستار اتخاذ و اجرای برنامه های تبلیغاتی مناسب از سوی مسوول جدید این اداره کل در سه ماهه پایانی سال شد.

خواجه حسنی عضو دیگر هیأت مدیره بانک ملی ایران هم در سخنانی فرصت خدمتگزاری را نعمتی از سوی خداوند دانست و ابراز امیدواری کرد با وفاق جمعی همکاران اداره کل روابط عمومی، جایگاه این بانک ارتقا یابد.

وی خواستار هم افزایی و تشکیل گروه های کاری در اداره کل روابط عمومی شد و افزود: با تلاش و مشارکت همکاران باید برند بانک ملی ایران در جامعه حفظ گردد.

کلید واژه ها :
مطالب مرتبط
نظرات
ADS
ADS
پربازدید