آینده ای روشن با وحدت امت اسلام برای مسلمانان رقم خواهد خورد | اتاق خبر
کد خبر: 357475
تاریخ انتشار: 17 تیر 1395 - 01:18
ولایتی در صفحه اینستاگرام خود به مناسبت فرارسیدن عید سعید فطر نوشت:
رییس مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام در صفحه شخصی خود به مناسبت فرا رسیدن عید سعید فطر نوشت: با وحدت امت اسلام و در سایه مقاومت و ایستادگی، آینده ای روشن برای مسلمانان رقم خواهد خورد.

به گزارش اتاق خبر، علی اکبر ولایتی در پیامی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد، عید سعید فطر را به محضر حضرت حجت ابن الحسن عسگری (عج) ، مقام معظم رهبری (مدظله العالی ) ، امت اسلامی و مردم بزرگ و روزه دار ایران اسلامی تبریک گفت .
متن پیام رییس مرکز تحقیقات استراتژیک به این شرح است :
رمضان، ماه نورانی و رحمانی، ماهی پربرکت در فضایی مملو از عنایات خداوند متعال همراه با آغاز عیدی بزرگ سپری گردید و مردم بزرگوار ایران در کنار مسلمانان جهان، یک ماه بندگی، اخلاص، توبه و استغاثه را سپری کردند و توشه راهی برای گام نهادن در مسیری روشن به دست آوردند.
و اما باید به این مهم هم توجه کرد که متاسفانه با توطئه دشمنان و بدخواهان در حالی رمضان مملو از رحمت به پایان می رسد که بخش هایی از جهان اسلام دچار آشوب و آتشی ناخواسته و برپا شده از طرف جریانات افراطی ،تکفیری و تروریستهاست که در روزهای اخیر شاهد جنایات آنان در میان مردم مظلوم و روزه دار عراق بوده ایم و بی تردید خون این عزیزان پایمال نخواهد شد و بی تردید توطئه دشمنان برای منطقه تعبیر نخواهد شد.
اینجانب ضمن تبریک عید سعید فطر به محضر حضرت حجت ابن الحسن عسگری (عج) ، رهبر معظم انقلاب (مدظله العالی ) ، همه مسلمانان و ملت شریف و روزه دار ایران اسلامی، امیدوارم تحت زعامت مقام معظم رهبری(مدظله العالی) و با وحدت امت اسلام ، در سایه مقاومت و ایستادگی،آینده ای روشن برای مسلمانان محقق گردد.ان شاء الله بردارند.

منبع:  ایرنا

95102

نظرات
ADS
ADS
پربازدید