هر کس سرمربی انگلیس می‌شود، هارت را نیمکت نشین کند | اتاق خبر
کد خبر: 357804
تاریخ انتشار: 18 تیر 1395 - 17:42
بنکس:
دروازه‌بان افسانه‌ای سابق تیم ملی فوتبال انگلیس به انتقاد از جو هارت پرداخت و عنوان کرد جک باتلند باید درون دروازه این تیم قرار گیرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، جو هارت چند سالی است که توانسته دروازه‌بان شماره یک تیم ملی انگلیس لقب گیرد. فقر دروازه‌بان در این کشور که باعث شده در بین تیم های بالانشین فقط سیتی دروازه‌بان انگلیسی داشته باشد، کار را برای این دروازه بان راحت کرده است. این بار گوردون بنکس دروازه بان بزرگ و اسطوره‌ای فوتبال انگلیس به انتقاد از هارت پرداخت و ابراز امیدواری کرد باتلند جای هارت را درون دروازه بگیرد.

بنکس با انتقاد از هارت گفت: وقتش رسیده که هارت نیمکت نشین شود و دروازه‌بان بزرگی چون جک باتلند درون دروازه انگلیس قرار گیرد. البته اشتباه برای همه است و همه مرتکب اشتباه می شویم و اشتباه دروازه بان نیز همیشه بیشتر به چشم می‌آید. هارت تورنمنت را خوب شروع نکرد و برابر ولز روی گل گرت بیل اشتباه فاحشی کرد و هاجسون همان موقع باید او را نیمکت نشین می کرد. نباید به خاطر یک اشتباه هارت را با چکش مورد انتقاد قرار داد ولی به نظرم من باتلند ثبات خوبی در استوک سیتی و تیم ملی انگلیس داشته است.

بنکس ادامه داد: امیدوارم هر کسی که مربی انگلیس می‌شود، هارت را نیمکت نشین کند و به باتلند بازی دهد. او در هر 4 باری که برای انگلیس به میدان رفته عملکرد خوبی داشته است. او مدام تمرین می‌کند و به فکر بهتر شدن است و باید مزد این سماجت در خوب بودن را با بازی دادن به او داد.

گوردون بنکس دروازه بان بزرگ انگلیس در جام جهانی 66 بود که این تیم توانست به عنوان قهرمانی در جام جهانی دست یابد و این دروازه بان نیز در یک صحنه واکنش استثنایی برابر پله از خود نشان داد که بعدها به عنوان بهترین سیو تاریخ انتخاب شد.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید