سریال‌های رمضانی از چارچوب‌ ویژه‌ای برخوردار هستند | اتاق خبر
کد خبر: 358036
تاریخ انتشار: 19 تیر 1395 - 22:07
مجموعه تلویزیونی «پریا» بعد از ماه مبارک رمضان از شبکه سه سیما روی آنتن خواهد رفت و در حال حاضر در مرحله مونتاژ و صداگذاری است.

به گزارش اتاق خبر، حسین سهیلی‌زاده کارگردان سریال‌های تلویزیونی  در خصوص کیفیت تولیدات آثار مناسبتی گفت: سریال‌هایی که در ایام ماه مبارک رمضان تولید می‌شود از چارچوب‌های ویژه‌ای برای جلب نظر مخاطبان برخوردار هستند و دلیل آن هم فیلمنامه‌ای جذاب و پرکشش است که ما بارها شاهد این بازخوردها بودیم. زمانی که سریال‌هایی چون «اغما»، «او یک فرشته بود»، «آخرین گناه»، «پنج کیلومتر تا بهشت» که به موضوعات ماورایی می‌پرداخت مورد توجه مردم واقع شده بود، فیلمسازان برای تهیه آنها تلاش و پژوهش‌های بسیاری می‌کردند.  

وی در خصوص «آخرین گناه» تصریح کرد: این سریال به چشم برزخی می‌پرداخت و من برای ساخت آن به قم رفتم و با بسیاری از طلاب در خصوص این موضوع صحبت کردم و سپس دست به تولید زدم که با بازخوردهای بسیار خوبی هم مواجه شد.  سال 85 به همراه علیرضا افخمی، علی شاه حاتمی و محمد حسین لطیفی برای ماه مبارک رمضان توانستیم با سوژه‌های بکر سریال‌های متفاوتی را تولید کنیم.
 
وی خاطرنشان کرد: مجموعه تلویزیونی «پریا» بعد از ماه مبارک رمضان از شبکه  سه سیما روی آنتن خواهد رفت. این مجموعه به یکی از معضلات اجتماعی به نام «ایدز» می‌پردازد و در حال حاضر در مرحله مونتاژ و صداگذاری است و تیتراژ پایانی آن توسط احسان خواجه امیری خوانده شده است. «پریا» بازیگران جدید بسیاری دارد که به ایفای نقش پرداختند و بازیگرانی چون لادن مستوفی، محمود پاک نیت، عمار تفتی، امیر حسین آرمان، افسانه بایگان، امیر رضا دلاوری، کمند امیرسلیمانی و رامتین خداپناهی در آن حضور دارند.

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید