برنامه‌ای برای مهار رونالدو وجود ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 358114
تاریخ انتشار: 20 تیر 1395 - 07:58
دشان:
سرمربی تیم ملی فرانسه در نشست خبری پیش از دیدار با پرتغال حاضر شد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، دو تیم فرانسه و پرتغال فردا (یکشنبه) در سنت دنیس در فینال یورو ۲۰۱۶ برابر هم به میدان خواهند رفت تا قهرمان یورو ۲۰۱۶ مشخص شود.

دیدیه دشان سرمربی فرانسه در نشست خبری خود قبل از دیدار نهایی گفت: نمی‌دانم فشاری برای قهرمانی روی ما است یا خیر. در دو سال گذشته هم فشار زیادی روی ما بوده است. در دیدار افتتاحیه نیز برابر رومانی یک دیدار فینال گونه را داشتیم هر چند آن دیدار فینال نبود.  این بازی نیز مثل بقیه دیدارهای ما در این  تورنمنت است. حالا با دیداری روبرو هستیم که یک فینال واقعی است. این هفتمین بازی ما در این تورنمت است و خیلی برای ما مهم است که ثباتی که در بازی‌های قبل داشتیم را در این دیدار نیز نشان دهیم. از الان نمی‌توان درباره آرایش دو تیم برای دیدار فردا صحبت کرد. چیزی که می‌توانم تاکید کنم این است که بازیکنانم با ۱۰۰ درصد توان خود در این بازی حاضر باشند.  

دشان ادامه داد: پرتغال تیم خوبی است و قطعا با شانس به این مرحله نرسیده است. آنها در ابتدای جام مشکل داشتند ولی رفته رفته بهتر شدند و توانستند به دیدار نهایی برسند.  هنوز تیمی به قهرمانی نرسیده است. این یک فرصت بسیار خوب برای دو تیم است که کار ناتمام خود را در این رقابت‌ها تکمیل کنند و این بهترین فرصت برای ما است تا در کنار هوادارانمان قهرمانی را در یورو تجربه کنیم. بهترین سناریوی ممکن این است که با اعتماد به نفس و در کمال آرامش پای به این دیدار بگذاریم.  

دشان همراه فرانسه قهرمانی در جام جهانی فرانسه و یورو ۲۰۰۰ را تجربه کرده است و این بار این فرصت را دارد تا به عنوان سرمربی قهرمانی را در یورو تجربه کند.

این مربی در ادامه درباره این موضوع گفت: بله، قهرمانی به عنوان بازیکن لذتبخش است ولی نمی‌دانم به عنوان سرمربی چه حس و حالی خواهد داشت. کمی ناراحتم که نمی‌توانم در این بازی برای تیم ملی کشورم بازی کنم.  

سرمربی خروس‌های فوتبال اروپا در ادامه درباره مقابله با کریستیانو رونالدو گفت: اگر کسی یک برنامه برای مهار رونالدو بداند، آن شخص خود اوست. در واقع هیچ برنامه‌ای  نمی‌توان برای مهار رونالدو ایجاد کرد. او بازیکنی است که از کوچکترین فرصت‌ها گل می‌سازد و بسیار خطرناک است. سرعت و دوئل‌های هوایی رونالدو بسیار خطرناک است و این دو موضوع در مهار رونالدو کار را خیلی سخت می‌کند. تنها کاری که می‌توانیم بکنیم این است که تاثیرگزاری او را در زمین مسابقه به حداقل‌ترین درجه ممکن برسانیم. با این حال پرتغال فقط به این بازیکن خلاصه نمی‌شود و احترام خیلی زیادی برای او قائل هستیم و می‌دانیم بازیکنان بزرگ زیادی در این تیم وجود دارند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید