همه حواله ماشین گرفتند، شمشیربازان هیچ | اتاق خبر
کد خبر: 358125
تاریخ انتشار: 20 تیر 1395 - 09:05
پاکدامن:
ملی‌پوش المپیکی اسلحه سابر از توجه ناکافی مسئولان ابراز گلایه کرد.

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی پاکدامن با ابراز گلایه از عدم توجه مسئولان نسبت به موفقیت‌های تیم ملی شمشیربازی ایران گفت: در رقابت‌های قهرمانی جهان تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران برای نخستین بار در رده چهارم قرار گرفت. برخلاف تیم‌هایی که در رده هشتم یا نهم جهان قرار می‌گیرند حواله ماشین می گیرند، ما هیچ چیزی نگرفتیم. این رده با واکنش هیچ کسی روبه رو نشد و حتی این موفقیت برای وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک مهم نبود.

سابریست المپیکی تیم ملی ایران درباره شرایط خود گفت: اردوی آلمان کمک زیادی به ما می‌کند و فکر می‌کنم در بالا رفتن میزان آمادگی ما موثر باشد. تیم های روسیه، فرانسه، گرجستان، آمریکا و ژاپن در اردوی آلمان حضور دارند. بنابراین سطح این اردو بسیار بالاست  وخوب‌های جهان در آن حضور دارند.

او درباره اردوی تهران تیم ملی اسلحه سابر نیز گفت: حدود 10 روز پیش اردویی را در کیش برگزار کردیم. زمانی که به تهران برگشتیم از بدنسازی خارج شدیم و در اردوی تهران بیشتر به مسائل فنی پرداختیم.

پاکدامن در پایان گفت: در این مدت فخری کمک زیادی به ما کرده است و من می‌توانم بگویم هرچه دارم از اوست. زمانی که او مربی ما شد همه می‌گفتند پیمان فخری نمی‌تواند با این شمشیربازان بجنگد اما او با ما موفق شد. مربیانی که هم‌زمان با او در تیم های ملی کشورهای دیگر فعالیت خود را آغاز کردند، نتوانستند به موفقیت برسند. مربی کره‌ای تیم ملی شمشیربازی ژاپن در رقابت‌های زون آسیا یک سهمیه را به دست آورد در حالی که موفق شدیم سهمیه کامل المپیک را در اسلحه سابر بگیریم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید