چاوشی، اخشابی، نعمت الهی، ابراهیمی و عصار در «دوباره گوش کن» داوری می‌شوند | اتاق خبر
کد خبر: 358184
تاریخ انتشار: 20 تیر 1395 - 17:15
چاوشی، اخشابی، نعمت الهی، ابراهیمی و عصار در «دوباره گوش کن» داوری می‌شوند

به گزارش اتاق خبر، احسان ارغوانی تهیه کننده این برنامه تلویزیونی در خصوص انتخاب خوانندگان سری دوم از این نظر سنجی عنوان کرد: در قسمت دوم از «دوباره گوش کن» موسیقی پاپ را در عرصه سروده های ملی بررسی می‌کنیم و در بخش نظر سنجی قطعاتی را از محسن چاوشی، مجید اخشابی، روزبه نعمت الهی، میثم ابراهیمی و علیرضا عصار انتخاب کرده‌ایم. 
 
همچنین در اولین قسمت از این برنامه محمد علیزاده با قطعه سریال «برادر» به عنوان برترین انتخاب مردمی برای موسیقی ماه مبارک رمضان شد. 
 
گفتنی است، در برنامه تلویزیونی «دوباره گوش کن» قرار است برترین و ماندگارترین آثار  موسیقی پس از انقلاب در گونه‌های مختلف با حضور نسل های مختلف موسیقی کشور  مورد نقد و بررسی قرار خواهد گیرد که قسمت نخست این مجموعه "برترین تیتراژ برنامه‌های تلویزیونی ماه رمضان" به نظرسنجی گذاشته خواهد شد.  
  
لازم به ذکر است، عوامل برنامه موسیقایی «دوباره گوش کن» عبارتند از تهیه‌کننده: محمدرضا ماندگاران و احسان ارغوانی، مجری: علی مرادی، سردبیر: امیر ابیلی، مدیر تولید: سیدمجتبی موسوی، مدیر روابط عمومی: عباس اسماعیل‌ گل، گرافیک: حمید سعادت‌پور و مدیر تولید: سیدمجتبی موسوی

منبع:باشگاه خبرنگاران جوان

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید