رضاییان حق بازی برای تیم دیگری را ندارد | اتاق خبر
کد خبر: 358375
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 12:25
پرسپولیس:
معاون حقوقی باشگاه پرسپولیس در خصوص شکایت باشگاه پرسپولیس از رامین رضائیان، پاسخ خواهند داد، اعلام کرد: طرف شکایت باشگاه پرسپولیس بازیکن تحت قرارداد است و طبق روال حقوقی او باید پاسخگو باشد، نه کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال.

رامین رضاییان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، علی جمشیدی در گفت‌وگو با سایت باشگاه پرسپولیس گفت: اولاً اگر مطالب منعکس در رسانه‌ها و سایت‌های خبری منتسب به رئیس محترم کمیته انضباطی باشد واقعا باید تاسف خورد چرا که کمیته انضباطی به عنوان رکن قضایی فدراسیون فوتبال طرف شکایت باشگاه نبوده تا به تبع آن ایشان بخواهد پاسخ باشگاه را اعلام کند و این گونه مصاحبه و اظهار نظر با هیچ یک از شقوق و مفاد آئین‌نامه انضباطی فدراسیون فوتبال و سایر مقررات مرتبط، همخوانی ندارد. عموماً در مراجع رسیدگی پاسخ شکایت توسط طرف شکایت داده می‌شود نه مرجع رسیدگی، امیدوارم که رئیس محترم کمیته انضباطی در این خصوص بدلیل حجم انعکاس خبر، رفع شبهه کند.

وی ادامه داد: ثانیا در خصوص رامین رضائیان، مفاد قرارداد فی‌مابین کاملا صریح و شفاف است، به نحوی که:

1 – مطابق ماده دو قرارداد، نامبرده تا پایان فصل 96-95 بازیکن باشگاه پرسپولیس می‌باشد.

2- برابر بند 6 ماده 6 قرارداد بازیکن بدون رضایت کتبی و قبلی تیم مجاز به شرکت در مسابقات فوتبال به هر نحو و برای هیچ تیم دیگری نیست.

3- برابر بند 14 ذیل ماده 6 قرارداد بازیکن تحت هیچ شرایطی حق فسخ قرارداد را ندارد.

4- کلیه مطالبات بازیکن پرداخت شده است و بر همین اساس نیز بازیکن به هیچ عنوان نمی‌توانسته فسخ یک طرفه ثبت کند.

5- اگر بازیکن در خصوص قرارداد مدعی حقی باشد می‌بایست بدوا به کمیته حل اختلاف مراجعه نماید که مطابق مفاد ماده یازده کمیته انضباطی باشگاه است.

معاون حقوقی پرسپولیس در پایان خاطرنشان کرد: با وصف موارد فوق طی چندین مکاتبه موارد بانضمام مستندات به سازمان لیگ منعکس شد تا ضمن استیفای حقوق باشگاه از ثبت فسخ قرارداد و صدور ITC برای مشارالیه جلوگیری و مطابق مقررات اقدام کنند و امیدواریم مرجع مرتبط در کمال بی‌طرفی به موضوع رسیدگی کند.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید