امیدوارم جوانان ووشو در بازیهای آسیایی پا جای نفرات شاخص بگذارند | اتاق خبر
کد خبر: 358389
تاریخ انتشار: 21 تیر 1395 - 13:31
سجادی:
معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان در بازدید سرزده از اردوی تیم ملی ووشو برای ملی پوشان این رشته در مسابقات قهرمانی آسیا آرزوی موفقیت کرد.

بازی‌های آسیایی ۲۰۱۴ اینچئون - مسابقات ووشو

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، نصرالله سجادی امروز یکشنبه با حضور در آکادمی ووشو از تمرینات تیم ملی بزرگسالان ایران بازدید کرد.

وی که همراه با سیدحسن طباطبایی مدیرمجموعه ورزشی آزادی و تنی چند از اهالی وزارت ورزش در تمرینات تیم ملی ووشو حاضر شد مورد اسقبال مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو قرار گرفت.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان خطاب به ملی پوشان ووشو گفت: ووشو در سال های اخیر یکی از موفق ترین رشته های ورزشی ایران بوده که همواره به مدال آوری آن امید زیادی داریم.

وی تاکیدکرد: چهره‌های جدید و جوانی را در اردو می بینم که نشانگر جوانگرایی در تیم ملی است.

معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، ادامه داد: امیدوارم این جوانان بتوانند جا پای چهره‌های سرشناس ووشو گذاشته و در بازیهای آسیایی ۲۰۱۸ که اهمیت فراوانی برای ورزش ایران دارد ٬ موفق باشند.

همچنین مهدی علی نژاد رییس فدراسیون ووشو با قدردانی از حضور این مقام مسوول در اردوی تیم ملی گفت: تلاش می‌کنیم با حمایت وزارت ورزش و عملی شدن برنامه هایمان٬ در بازیهای آسیایی برای ایران باز هم افتخارآفرین شویم.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید