کشف یک تن تریاک در فارس | اتاق خبر
کد خبر: 358546
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 04:04
فرمانده انتظامی استان فارس اعلام کرد:یک تن و 76 کیلوگرم موادمخدر از نوع تریاک در پنج عملیات جداگانه در مدت 24 ساعت در این استان کشف شد.

اتاق خبر:سردار سرتیپ دوم احمدعلی گودرزی افزود: ماموران انتظامی شهرستان فسا با برپایی تور ایست و بازرسی هنگام کنترل خودروهای عبوری در اطراف آن شهرستان، به یک دستگاه وانت مزدا دوکابین بد گمان شدند و زمانی که ماموران قصد متوقف کردن خودرو را داشتند،‌راننده بدون توجه به فرمان ایست ماموران، اقدام به فرار کرد که پس از مسافتی تعقیب و گریز خودرو متوقف و در بازرسی از آن ۷۲۷ کیلوگرم تریاک کشف شد.
فرمانده انتظامی استان فارس افزود: در عملیات دیگری این ماموران پس از آنکه یک دستگاه پژو ۴۰۵ مشکوک را متوقف کردند،در بازرسی از خودرو 163 کیلو و 500 گرم تریاک که جاسازی شده بود کشف شد.
گودرزی اظهار کرد: ماموران پلیس مبارزه با موادمخدر استان پس از آنکه مطلع شدند یک باند قاچاق موادمخدر در حال انتقال یک محموله موادمخدر در جاده های فارس هستند، با استقرار در مسیر تردد قاچاقچیان، خودرو وانت مزدا متعلق به آنان را که حامل مواد بود و با یک دستگاه خودرو پژو 405 اسکورت می شد در اطراف شهرستان شیراز، مشاهده کردند.
وی گفت: با اقدام بموقع ماموران هر دو خودرو متوقف شدند و در بازرسی از وانت مزدا ۱۳۷ کیلوگرم تریاک کشف شد و در این رابطه سه قاچاقچی موادمخدر دستگیر شدند.
فرمانده انتظامی استان فارس اضافه کرد: در عملیات دیگری ماموران انتظامی شهرستان نی ریز با انجام اقدامات اطلاعاتی از حمل یک محموله موادمخدر از سیرجان استان کرمان به سمت داراب مطلع شدند و با استقرار در مسیر قاچاقچان یک دستگاه خودرو سمند حامل مواد را که توسط یک دستگاه خودرو پژو ۴۰۵ اسکورت می شد متوقف و در بازرسی از خودرو سمند 38 کیلو و 500 گرم تریاک کشف و در این رابطه چهار قاچاقچی موادمخدر را دستگیر کردند.
گودرزی گفت: در شهرستان آباده نیز ماموران انتظامی آن شهرستان هنگام کنترل خودروهای عبوری در اطراف آن شهرستان به یک دستگاه خودرو پیکان شک کردند و پس از متوقف کردن خودرو، در بازرسی از آن نزدیک به 10 کیلوگرم تریاک کشف و راننده را دستگیر کردند.

منبع: ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید