Performancing Metrics

شهاب حسینی جلوی دوربین پرویزی رفت | اتاق خبر
کد خبر: 358592
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 09:30
فیلم سینمایی «لابی» دومین ساخته بلند سینمایی محمدپرویزی در یکی از هتل‌های تهران با حضور شهاب حسینی جلوی دوربین رفت.

به گزارش اتاق خبر، «لابی» عنوان دومین اثر سینمایی محمد پرویزی به تهیه کنندگی امیر شهاب رضویان جلوی دوربین رفت. این فیلم با مضمون اجتماعی از بازیگرانی چون شهاب حسینی، ساره بیات، سحر دولتشاهی،  مصطفی زمانی، پگاه آهنگرانی، علیرضا آقاخانی، شهرام حقیقت دوست ، هستی مهدوی فرد  ، آرمان درویش، آزاده صمدی،  مهسا همتی،سنبل اعظمی، سارا منجزی، الهام جعفرنژاد ،ارسلان امینیان و ... بهره برده است.

« لابی» که نویسندگی آن را نیز پرویزی بر عهده داشته است، پس از دریافت پروانه ساخت، پیش تولیدی فشرده را پشت سر گذاشت تا به سرعت برای فیلمبرداری آماده شود و فیلمبرداری این فیلم از روز جمعه ١٨ تیرماه در نووهتل تهران آغاز شده است.

در خلاصه داستان این فیلم آمده است: لابی روایت آدمهایی ست که آمده اند چند صباحی بمانند و بروند ، گاهی از کنار هم بی تفاوت می گذرند، و گاهی می مانند... هر مسافر قصه ای دارد.

بنابراین گزارش، درحالی که پیش از این گمانه زنی هایی در خصوص این فیلم توسط برخی از رسانه ها صورت گرفته بود کارگردان این فیلم سینمایی با بیان اینکه خبرهای مذکور فاقد صحت می باشند اظهار داشت علاقه‌مندان می توانند جهت دریافت اخبار رسمی پروژه سینمایی «لابی» به منابع رسمی خبری از قبیل روزنامه های کثیرالانتشار و خبرگزاری ها و سایت های رسمی مراجعه کنند. همچنین وبسایت فیلم سینمایی «لابی» به نشانی www.lobbymovie.ir  درحال راه اندازی است و به زودی از آن رونمایی صورت خواهد گرفت.

فارس

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید