پلیس راهور تهران بزرگ علت لغو طرح اصلاح ترافیک معابر منطقه 12 را اعلام کرد | اتاق خبر
کد خبر: 358602
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 10:38
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با اشاره به مشکلات ایجاد شده با اجرای طرح آزمایشی اصلاح ترافیک معابر منطقه 12 شهرداری گفت: اجرای این طرح موجب تشدید و افزایش حجم ترافیک در خیابان های این منطقه شده است.

اتاق خبر:«طرح جدید اصلاح ترافیکی منطقه 12 همزمان با عید سعید فطر با تغییر مسیر تردد در برخی از معابر و خیابان های منطقه اجرا شد که براساس این طرح مسیر خیابان مجاهدین اسلام به سمت میدان شهدا یک طرفه و تنها یک خط مسیر عبوری اتوبوس برای تردد مسافران به سمت میدان بهارستان در نظر گرفته شد.
این طرح از شب گذشته به دلیل بروز مشکلات ترافیکی از شب گذشته توسط پلیس راهور تهران بزرگ لغو و تردد در این معابر به حالت اولیه برگشته است.»
سرهنگ مراد مرادی روز دوشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا افزود: اجرای طرح اصلاح ترافیک معابر منطقه 12 از روز پنج شنبه هفته گذشته به صورت آزمایشی آغاز و بنابر بررسی های میدانی و کار مطالعاتی انجام شده اجرای آن منجر به بروز مشکلات ترافیکی در سطح منطقه معضلاتی برای شهروندان در شده است.
وی تصریح کرد: در این طرح پیشنهادی شهرداری تهران، بار ترافیکی این منطقه پایتخت از معابر اصلی به فرعی منتقل و به دلیل نبود ظرفیت مناسب در معابر فرعی، حجم تردد و ترافیک خیابان های اصلی منطقه 12 افزایش قابل توجهی یافت.
سرهنگ مرادی گفت: بار ترافیکی ایجاد شده به واسطه اجرای این طرح پس از پایان طرح های روزانه ترافیک زوج و فرد و مراجعه مردم به محدوده مرکزی و بازار منطقه 12 منجر به نارضایتی و انتقاد شهروندان و اهالی محل شده بود.
رئیس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ با تاکید براینکه اجرای این طرح به صورت آزمایشی بود، گفت: به همین دلیل پلیس راهور تهران بزرگ از امروز(دوشنبه) با لغو اجرای این طرح، شرایط تردد در این محدوده را به حالت اولیه برگردانده است.
گفتنی است، معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران با اشاره به اینکه طرح اصلاح ترافیکی منطقه 12 از شب گذشته به صورت یک سویه از سوی پلیس راهور تهران بزرگ لغو و تردد به حالت اولیه بازگشته، گفت: لغو این طرح به صورت یکجانبه از سوی پلیس راهور قانونی نیست.
مازیار حسینی امروز به در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود که اجرای طرح اصلاح ترافیکی منطقه 12 پایتخت که با حضور نمایندگان پلیس راهور تهران بزرگ تهیه و تدوین شده، با تایید پلیس راهور از روز عید فطر در منطقه آغاز شده است.

منبع:ایرنا

 

کلید واژه ها :
نظرات
ADS
ADS
پربازدید