Performancing Metrics

قلب من برای شما می‌تپد | اتاق خبر
کد خبر: 358659
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 16:48
دبیرکل فدراسیون جهانی خطاب به ملی‌پوشان تکواندو:
دبیرکل فدراسیون جهانی تکواندو که چند روزی است در تهران حضور دارد، برای دیدار با تکواندوکاران المپیکی کشورمان صبح امروز (دوشنبه) در تمرین تیم‌ملی حضور پیدا کرد.

مهدی خدابخشی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، حسین رفعتی، دبیرکل فدراسیون جهانی تکواندو با حضور در اردوی تیم‌ملی مردان و زنان تکواندوی کشورمان که مهیای حضور در بازیهای المپیک ریو 2016 می‌شوند، صبح امروز (دوشنبه) از نزدیک تمرینات تیم‌ملی را نظاره‌گر بود.

رفعتی که ابتدا در تمرینات بدنسازی تیم‌ ملی مردان کشورمان حضور پیدا کرد، درخصوص نحوه تمرینات و مدت حضور ورزشکاران در اردوهای تیم‌ملی از کادرفنی سوال کرد و سپس رو به ورزشکاران تیم‌ملی، خاطر نشان کرد: «شما در این مدت زحمات زیادی کشیده‌اید، دور از خانواده بوده‌اید و امیدوارم مزد این زحمات را در المپیک بگیرید. من بعنوان نماینده فدراسیون جهانی تکواندو، باید بی‌طرف باشم اما قلب من برای شما می‌تپد. درست است که به خاطر جایگاهم نمی‌توانم برای شما در مسابقات اصلی تمام قد بایستم و دست بزنم اما از اعماق وجودم برایتان آرزوی موفقیت می‌کنم. من شما را در المپیک خواهم دید و از شما می‌خواهم اگر اتفاقی هم رخ داد باز هم با افتخار و سرافرازی زمین مبارزه را ترک کنید. فدراسیون جهانی تکواندو، سعی داشته با استفاده از داورانی مجرب، باعث قضاوت‌هایی منصفانه در ریو باشد اما باید قبول کنیم که اشتباهات انسانی وجود دارد. از شما می‌خواهم که نگذارید، هیچ‌کدام از این عوامل بر روی عملکردتان در المپیک تاثیرگذار شود. محکم بایستید و با قدرت ادامه دهید.»

وی این طور ادامه داد: «برای شما آرزوی موفقیت دارم. وظیفه من این بود بعنوان یک هم‌وطن شما را تشویق کنم. امیدوارم همه‌ شما در ریو طلایی شوید چراکه شایسته این عنوان هستید. یادتان باشد شما در دنیا اول هستید. ای کاش می‌توانستم زمانیکه موفق به کسب پیروزی می‌شوید، برایتان تمام قد بایستم و دست بزنم، اما جایگاه من در فدراسیون جهانی تکواندو ایجاب می‌کند که بی‌طرف باشم. بسیار خوشحال شدم که شما را دیدم و دقایقی با شما صحبت کردم. شما باعث افتخار من هستید.»

حسین رفعتی، در ادامه سری هم به تمرین تنها بانوی المپیکی تکواندوی کشورمان زد. او با اشاره به عملکرد موفق دو سال اخیر تکواندوی بانوان گفت: «بانوان ایرانی در این دو سال اخیر پیشرفت خوبی داشته‌اند و من همین‌جا از زحمات فدراسیون تشکر می‌کنم. حالا وقتش است که به تکواندوی آقایان ایران برسید و حتی از آن‌ها جلو هم بزنید.»

دبیرکل فدراسیون جهانی تکواندو، سپس خطاب به کیمیا علیزاده، افزود: «من تمرینات شما را دیده‌ام و مسابقات شما را هم تماشا کرده‌ام. به رنکینگ توجهی نداشته باشید چراکه شما جزو پنج نفر برتر وزن 57- کیلوگرم هستید و حتی باید بگویم برای ما نفر اول رنکینگ این وزن هستید. زحماتی که شما این روزها می‌کشید همه و همه ثمره‌اش می‌شود انگیزه دخترانی که می‌توانند آینده تکواندوی ایران باشند. از صمیم قلب برای شما آرزوی موفقیت دارم. از شما می‌خواهم به هیچ عنوان نگذارید عوامل، تاثیری برروی عملکردتان در زمین داشته باشد و با اعتماد بنفس کامل با حریفان مبارزه کنید. نمی‌خواهم فشار روانی برروی شما ایجاد کنم و بگویم حتما مدال طلا! اما برای شما دعا می‌کنم تا بتوانید بهترین نتیجه را در المپیک ریو بدست آورید. چشم امید دختران ایران، به شما است و می‌توانی در تاریخ ورزش بانوان نامت را برای همیشه ثبت کنی.»

تیم‌ملی تکواندوی ایران توسط فرزان عاشورزاده در وزن 58- کیلوگرم، مهدی خدابخشی در وزن 80- کیلوگرم، سجاد مردانی در وزن 80+ کیلوگرم و کیمیا علیزاده در وزن 57- کیلوگرم موفق به کسب سهمیه المپیک شده است. هدایت تیم ملی مردان برعهده بیژن مقانلو به عنوان سرمربی و مهدی‌ بی‌باک و مهرداد یوسفی بعنوان مربی خواهد بود و هدایت علیزاده را مهرو کمرانی برعهده دارد.

انتهای پیام/

کد:94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید