Performancing Metrics

حضور نویدکیا و ویسی‌ باعث خوشحالی هواداران شد | اتاق خبر
کد خبر: 358672
تاریخ انتشار: 22 تیر 1395 - 18:28
تابش:
قائم مقام باشگاه سپاهان می گوید با بازگشت نوید کیا و حضور عبدالله ویسی این تیم در شرایط مساعدی قرار گرفته است.

 دیدار تیم‌های فوتبال گسترش فولاد تبریز و سپاهان اصفهان

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، مسعود تابش درباره بازگشت محرم نویدکیا به تمرینات این تیم و خوشحالی هواداران سپاهان گفت: شرایط خیلی خوب است. علی‌رغم مطبوعات که شرایط تیم ما را بحرانی می‌دانند وضعیت تیم خوب است. از قبل هم  مشکلی نداشتیم و فقط مقداری اختلاف نظر وجود داشت. ما تیمی نیستیم که مربوط به دیروز و امروز باشیم و نتوانیم از پس این حاشیه‌ها بر بیاییم.  

قائم مقام باشگاه سپاهان ادامه‌ داد: سپاهان تیم ریشه‌داری است و از پس مشکلات بر می‌آید. تیم جوان شده و با بازگشت محرم و حضور عبدالله ویسی در شرایط ایده‌آلی قرار داریم.

او درباره یارگیری سپاهان برای لیگ شانزدهم گفت: محرم که جای خود را دارد و سایر بازیکنان هم بسیار جوان و آینده‌دار هستند. از طرفی بازیکنان بسیار خوبی از آکادمی باشگاه وارد تیم شده‌اند و ما امیدوار به آینده هستیم.

تابش درباره حضور چشمگیر هواداران سپاهان در تمرینات این تیم، اظهار کرد: سپاهان تیم پر هواداری است و پس از اتفاقات روزهای گذشته تعداد هواداران بیشتر از گذشته شده است. فضای خوبی فراهم شده و در انتظار فصل خوبی هستیم.

قائم مقام این باشگاه با بیان این که آنها هر فصل برای قهرمانی تلاش می‌کنند، افزود: پنج – شش تیم دیگر هم مانند ما برای قهرمانی می‌جنگندند، اما تیم ما از پتانسیل‌ خوبی برای تکرار قهرمانی‌های گذشته برخوردار است. سال گذشته هم ما برای قهرمانی تلاش می‌کردیم، اما اتفاقاتی رخ داد که نتوانستیم به قهرمانی دست یابیم. ان‌شاء‌الله این فصل هواداران را خوشحال می‌کنیم.

او درباره وضعیت ورزشگاه "نقش جهان" که گفته می‌شود برای شروع لیگ برتر افتتاح خواهد شد، افزود: امروز برای بازدید به ورزشگاه نقش جهان آمده‌ام. هر از گاهی این کار را انجام می‌دهم تا وضعیت ورزشگاه را بررسی کنم. شرکت فولاد مبارکه سرمایه‌گذاری خوبی انجام داده و امیدوار هستیم هر چه‌ زودتر این ورزشگاه آماده شود. تیم فوتبال ذوب آهن با آماده شدن این ورزشگاه می‌تواند در نقش جهان به میدان برود. ما تمام تلاشمان را انجام می‌دهیم و امروز هم جلسه‌ای در این مورد خواهیم داشت.

تابش درباره خواسته هواداران مبنی بر بازگشت هادی عقیلی و احسان حاج صفی به این تیم، تاکید کرد :‌ ما جای خالی داریم. حاج صفی که به طور حتم اگر به ایران بیاید در تیم ما به میدان می‌رود، اما در مورد هادی هنوز هیچ چیز مشخص نیست چون  مساله او مربوط به کادرفنی است و از طرفی باشگاه باید در مورد او تصمیم‌گیری کند. فعلا نویدکیا به تیم بازگشته و شرایط مساعد است.

او در پایان درباره این که چه زمانی قرارداد نوید کیا تمدید می‌شود، گفت:  او که بازیکن جدید ما نیست تا بخواهیم به زودی قراردادش را تمدید کنیم. محرم هیچ موقع برای پول بازی نکرده است و در روزهای آینده هم به زودی قراردادش را رسمی می‌کنیم.

انتهای‌ پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید