محرم از مواضعش کوتاه آمد | اتاق خبر
کد خبر: 358910
تاریخ انتشار: 23 تیر 1395 - 17:49
ویسی:
سرمربی تیم فوتبال سپاهان می گوید برای بازگشت محرم نویدکیا به این تیم، پیشکسوتان و خود این بازیکن کمک زیادی کردند.

عبدالله ویسی

به گزارش اتاق خبر، به نقل از ایسنا، عبدالله ویسی درباره عملکرد سپاهان در فصل نقل و انتقالات اظهار کرد: در فصل نقل و انتقالات کارمان را به نحو احسن انجام دادیم و توانستیم بازیکنان مدنظرمان را جذب کنیم. روند خوبی را در پیش گرفته بودیم اما با یکی، دو بازیکن نتوانستیم به توافق برسیم. اگر بتوانیم برای آن‌ها جایگزین‌هایی را پیدا می‌کنیم در غیر این صورت با همین بازیکنان لیگ را شروع می‌کنیم.

او درباره سفر این تیم به بابل نیز گفت: با توجه به اینکه نتوانستیم بازی‌های دوستانه زیادی را برگزار کنیم در تورنمنت شهدای مدافع حرم اهل بابل شرکت می‌کنیم. به خاطر حرمت شهدا و احترامی که برای ما گذاشتند به این شهر می‌رویم و احتمالا دو بازی برگزار می‌کنیم. اگر بتوانیم یک بازی دیگر هم برگزار می‌کنیم. سپس به اصفهان بر می‌گردیم و بعد از استراحت کوتاه برای حضور در تست پزشکی سازمان لیگ یک شنبه راهی تهران می‌شویم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره ادامه برنامه‌های این تیم تا شروع لیگ برتر، افزود: تا شروع لیگ یک بازی دیگر هم در اصفهان خواهیم داشت و دوست داریم این بازی در ورزشگاه خانگی ما برگزار شود. البته هنوز مشخص نیست در فولادشهر به میدان می‌رویم یا در نقش جهان.

ویسی درباره بازگشت محرم نویدکیا به سپاهان گفت: هم پیشکوست‌های عزیز برای ما قابل احترام هستند و هم محرم که سال‌ها برای ما زحمت کشیده است. این موضوع مورد بحث بود. می‌خواستیم مردم اصفهان و دوستداران محرم را خوشحال کنیم. البته عده‌ای هم مخالف بودند. هم پیشکوست‌ها کمک کردند و هم محرم از موضع خود کوتاه آمد تا یک سپاهان قدرتمند و قابل تقدیر را روانه لیگ برتر کنیم.
او در پایان و در صحبت با هواداران این تیم گفت: ما سپاهانیم و حالا حالاها قهرمان.

انتهای پیام/

کد: 94108

نظرات
ADS
ADS
پربازدید